Однокамерний або двокамерний склопакет Склопакет є складною, герметичною конструкцією, яка складається з декількох стекол або герметичних камер, а вони, у свою чергу, заповнюються особливим газом.

Склопакет – невід'ємна частина сучасного ПВХ-вікна, і він необхідний для того, щоб у приміщенні було затишно. Установка якісного пакету дозволить значно поліпшити комфорт і затишок в будинку, причому вам не доведеться навіть змінювати опалювальну систему. Не буде протягів і холодних подихів вітру від вікна. Крім цього, хороший склопакет здатний забезпечити захист будинку від вогкості, вологи і шум, що доноситься з вулиці. Якщо ви проживаєте в мегаполісі, то склопакет, завдяки своїм відмінним тепло - і звукоізоляційним властивостям, забезпечить вам комфортну, теплу й тиху життя. Зараз доступні немало видів склопакетів, причому для них передбачаються різні наповнювачі, тому особливо важливо підібрати саме ту модель, яка необхідна вашому будинку. На даний момент пластикові вікна в Алмати пропонує компанія «Kali».

Однокамерний або двокамерний склопакет

Який вид склопакета вважається кращим

Так як зараз доступно широке різноманіття склопакетів, то обирати їх стало простіше, а, з іншого боку, за такого асортименту, в деяких випадках споживачі просто губляться, не знаючи, що їм потрібно. У зв'язку з цим, при виборі слід відштовхуватися від деяких визначальних факторів, знаючи які ви без проблем підберете якісний і надійний склопакет. Першорядним значенням є кількість і характер стекол, від яких залежить кількість камер (найчастіше в квартирах і будинках встановлюються одно - або двокамерні склопакети). Звернути увагу варто на товщину склопакета і чим заповнюються його внутрішні камери.

Як було зазначено вище, для домашніх умов ідеально підходять двох або однокамерні склопакети, передбачають три і два скла відповідно. Наприклад, якщо ваш будинок розташований в досить гучною частині міста, то краще всього зробити вибір на користь двокамерного склопакета, який ідеально буде виглядати в спальнях і дитячих кімнатах, потребують спокійну і особливу атмосферу. Що стосується інших приміщень, то для них можна вибрати і однокамерні моделі склопакетів. Ви відразу ж відчуєте ефект від установки, так як склопакет здатний якісно зберігати тепло і забезпечити надійний захист від шуму.

Тепер варто ознайомитися з типом скла. Крім звичайних скло, зараз передбачаються більш сучасні розробки, завдяки яким пластикове вікно отримує особливі, унікальні характеристики. Приміром, вітражні та декоративні скла перетворюють звичне вікно в дизайнерське, а за допомогою спеціальних видів скла його можна і зовсім зробити світловідбиваючим. Крім цього, доступні світлопропускні, матові, тоновані або дзеркальні скла. Завдяки цим ефектам ви можете додати приміщенню тієї атмосфери, яку забажаєте, і вам не будуть потрібні для реалізації цієї задумки додаткові кошти.