Як замінити скло у віконній рамі У сільських будинках періодично трапляються моменти, коли потрібно замінити скло у віконних рамах. А так як найчастіше таких рам у вікнах два і вони виймаються на літо і ставляться назад пізньої осені, то природно, що додається.

Зайшовши на www.stroyviam.ru ви можете вибрати те, що необхідно вам для ремонту або будівництва. Отже, як же правильно замінити уламок скла на нове скло.

1)Перш за все необхідно подбати про те, щоб не порізатися і не отримати пошкодження на руках. Для цього на руки обов'язково потрібно одягати захисні гумові рукавички.

2)Тепер потрібно обережно відігнути цвяхи, що тримають віконну раму в отворі вікна і витягнути саму раму з вікна.

Як замінити скло у віконній рамі
3)Далі слід відігнути меблеві гвоздики які тримають віконні штапики і не поспішаючи вийняти штапики, а за ними саме пошкоджене скло. У цей момент діяти потрібно дуже обережно, так як часто пошкоджене скло від найменшого дотику може просто розсипатися на скалки.

4)Наступний етап - вирізання запасного скла. Для цього знадобиться шматок скла, рівна поверхня лінійка і природно алмазний склоріз.

Спершу потрібно заміряти внутрішні розміри майбутнього скла з отвору. Після чого відзначити за допомогою маркера на склі місця, де потрібно буде прорізати скло.

А потім, різко провести по лінії склорізом. На поверхні скла з'явиться ледь помітна лінія. Далі потрібно розташувати скло цією лінією на кут столу, і рівно по центру лінії натиснути. Скло обломиться рівно з того місця, де потрібно.

5)Щоб зрізаний край був рівний, і про нього можна було не порізатися, для цього його необхідно зашкурити. Роблять це за допомогою дрібного шліфувального паперу або ж наждачним шкурки самої дрібної зернистості.

6)Вирізаний шматок скла тепер необхідно поставити назад в віконну раму. При установці слід дивитися, щоб між деревиною і склом не було зазорів. Інакше морозною зимою з-за подібних дрібних просвітів, в будинку зовсім не виявиться тепла.

7)Встановивши новий фрагмент вікна назад в раму, залишилося зовсім небагато. Потрібно заново встановити всі захисні штапики і знову забити меблеві гвоздики, які будуть надійно тримати замінене скло на його новому місці.

Як видно, замінити скло у віконній рамі зовсім не складно. Це потребує невеликого тренування і приблизно 30 хвилин вільного часу, але врешті-решт вийде у кожного. Натомість холодною зимою будинку буде тепло і затишно.