Утеплення пластикових вікон При установці пластикових вікон, люди сподіваються на те, що вони будуть міцно утримувати тепло в приміщенні. Але іноді трапляється так, що і пластикові вікна потребують утеплення.

Для початку необхідно з'ясувати причину проникнення холодного повітря або протягу. Це можуть бути і не герметично змонтовані відкоси, і розхитані або осіли стіни, які призводять до перекосу стулок, і вийшли з ладу, зносилися ущільнювачі, або разрушившаяся монтажна піна.

Якщо причиною холоду стали негерметичні укоси, то досить задути всі щілини піною, закрити базальтовим волокном або будь-яким іншим спіненим утеплювачем. Причому, зробити це необхідно з обох сторін віконної рами і вкрити утеплювач будь ізоляційним матеріалом.

Якщо ж у будинку осіли стіни, і стулки перекосилися, то достатньо просто підкрутити фурнітуру, яка вирівняє стулки до потрібного положення.

А якщо спіткала доля зношених ущільнювачів, то їх доведеться замінювати. Але варто скористатися консультацією фахівця, оскільки кожен виробник вікон використовує свій ущільнювач. Уникнути швидкого зносу ущільнюючого матеріалу можна, використовуючи спеціальні засоби, що підвищують її еластичність.

І не варто забувати, що пластикове вікно вимагає не меншого догляду, ніж звичайна дерев'яна рама.