Переваги клінінгових компаній З англійської мови слово «клінінг» перекладається як «чистка», «прибирання». Сьогодні існує багато клінінгових компаній, оскільки їх послуги необхідні і затребувані.

Всім відомо, що в своєчасного прибирання потребують усі приміщення, будь то прибирання квартир, офісу, складу або торгового центру. Кращим рішенням цієї проблеми буде замовлення послуги у компанії, яка спеціалізується на клінінгу.

Цілком очевидні такі переваги клінінг-аутсорсингу, як економія на зарплатах прибиральникам, соціальних виплатах і податки. Треба відзначити відмінну якість клінінгу, яке гарантується високою кваліфікацією персоналу, сучасними технологіями проведення прибирання та спеціальним клінінговим обладнанням.

Клінінг включає в себе такі різновиди послуг:
· клінінг квартир;
· котеджів;
· офісів;
· розважальних і торгових центрів;
· миття фасадів, вікон, вирин;
· www.mrcleaners.ru, штор;
· прилеглої території.

При оформленні замовлення в клінінгової компанії можна обговорити умови збирання. Від вашого бажання і потреб буде залежати, чи замовляти разове прибирання, або регулярні послуги клінінгу. Компанії, що займаються клінінгом, пропонують спеціальні умови співпраці для юридичних і приватних осіб. При оформленні договору на тривалий термін або при великому обсязі робіт вони надають на свої послуги хороші знижки.

Під час прибирання співробітники компанії використовують спеціальне обладнання, наприклад, пиловловлювачі, миючі і вакуумні пилососи. У їх розпорядженні також спеціальна побутова хімія, миючі та чистячі засоби – все це абсолютно нешкідливо як для інтер'єру, так і для здоров'я людей. У сукупності з величезним досвідом професійних прибиральників це робить результат послуг клинига дуже ефективним.

Виконувати самостійно прибирання у великих приміщеннях дуже складно, нераціонально і витратно. Крім того, що доведеться витрачати на прибирання свій особистий час, потрібно буде також закуповувати чистячі і миючі засоби в надмірних кількостях. Оформивши замовлення послуги клінінгу в професійній компанії, можна повністю перекласти проблеми з вибору та купівлі засобів для клінінгу на співробітників компанії.

Зараз на ринку клінінгових послуг з'являється багато нових комерційних компаній. Але все-таки купувати послуги клінінгу буде більш надійно у перевіреної компанії з багаторічним досвідом роботи, має хорошу репутацію.