Будівництво будинків із цегли Перед тим як побудувати будинок з застосуванням цегельної кладки, необхідно провести геодезичну експертизу ділянки та скласти проект і кошторис.

Після отримання позитивних результатів, можна приступити до будівельних робіт.

Так, sk-ibuilding.ru дає можливість купувати вже готові будови.

Пристрій фундаменту

Для будівництва будинку з цегли краще підійде стрічковий тип фундаменту. Мінімальна глибина фундаменту до поверхні грунту повинна становити не менше півметра. Справа в тому, що в осінній та весняний період ґрунт проходить повторюваний етап замерзання і розморожування. Таким чином, неглибокий фундамент здатний деформуватися.

Кладка стін

Цегла, сам по собі, не досить добре зберігає тепло, тому рекомендується будувати стіни товщиною не менше метра. Але завдяки сучасним матеріалам, товщину стіни можна звузити до півметра, а зовнішню поверхню стіни слід утеплити з допомогою пінополістиролу або мінеральної вати.

Будівництво будинків із цегли
Деякі укладають утеплювач в міжстінний простір для того, щоб з зовнішньої сторони не прикривати чисту кладку з цегли.

Існує ще один спосіб зведення стін з цегли, не використовую утеплювач, але, з точки зору економії, дуже вигідний. Це так званий пористий або дірчасту цегла. Справа в тому, що в такому цеглі залишається повітря, яке застосовується замість утеплювача.

Такий спосіб можна помітити в пристрої пластикових вікон. Повітря, яке знаходиться в міжскляному просторі, служить в якості утеплювача.