Установка вікон ПВХ На будівельному ринку існує дуже великий асортимент вікон, які встановлюються в житлові будинки. Серед них можна виділити і вікна ПВХ, які теж користуються великим попитом.

Переваги

Мешканці багатоквартирних і приватних будинків вибирають вікна, які відповідають їм переваг, а саме, зниження витрат на опалення і висока шумоізоляція.

Вікна з ПВХ дуже легко обслуговувати, їх не потрібно фарбувати або утеплювати у зимовий період. До того ж, в прохолодну пору можна влаштувати мікропровітрювання приміщення за рахунок ефективної конструкції.

Установка вікон ПВХ
Установка вікон ПВХ

Вікна даної моделі не зраджують своїм якостям протягом тривалого часу. Вони не вицвітають і не піддаються гниттю, що дуже важливо. Власник, встановивши у себе в квартирі такі вікна, може забути про їх обслуговуванні на довгий час, зрідка тільки потрібно протирати від пилу.

Що стосується ціни, то вікна ПВХ набагато дешевше дерев'яних, яких потрібно засклити, обробити засобом від гниття і пофарбувати, а через кілька років знову доведеться повторити все наново. Так що, незважаючи на те, що вікна ПВХ коштують набагато дорожче дерев'яних, але їх не потрібно обслуговувати, що зажадає додаткові фінансові кошти і вільний час, а якщо власник живе на верхньому поверсі, то практично неможливо буде їх пофарбувати.

Монтаж вікон

Установка вікон ПВХ
У разі якщо вікна були придбані у серйозної фірми, то вона повинна взяти зобов'язання в установці. Але бувають випадки, коли доводиться встановлювати вікна самим. Як бути в даній ситуації?

Дуже важливо знати, що вікна ПВХ не скрізь можна встановлювати, тільки не всі фірми про це повідомляють, і в результаті, коли починаються проблеми з вікнами, доводиться довго розбиратися з недобросовісними підприємцями. Ін не можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, наприклад, на балконі або веранді. Крім того, такі вікна не дозволяється встановлювати вище четвертого поверху, про що ж власники фірми теж мовчать.

Монтажний шов вікон ПВХ складається з трьох частин:

  • Внутрішній шар. Він захищає внутрішній шар від потрапляння теплих парів повітря.
  • Центральний шар. Він складається з монтажної піни, що потрібно захищати від дощу і вологи.
  • Зовнішній шар. Він захищає центральний шар від зовнішніх факторів.