Переваги дерев'яних вікон Як у давнину, так і в сучасний час дерев'яні вікна вважаються оптимальним з варіантів. Дерев'яні віконні конструкції відмінно виглядають і невибагливі у догляді.

Нові дерев'яні віконні конструкції відмінно зберегли свою природність і зверхність. Екологічні властивості не підлягають критиці. Тривале використання натуральної деревини в житловому приміщенні.

Виготовлення

Дерев'яні вікна виготовляються з високоякісних матеріалів і за новітніми технологіями. Дерев'яні конструкції дозволяють втілити навіть найсміливіші дизайнерські рішення та ідеї, що, в свою чергу, надає приміщенню затишок і комфорт.

Безумовно вікна, що мають пластиковий профіль зараз користуються великим попитом, але дерев'яні конструкції перевершують в якості і екологічності. Віконні конструкції з деревини доступні за ціною і максимально функціональні.

Переваги дерев'яних вікон
Переваги дерев'яних вікон

Зараз дерев'яні вікна, це не ті малосимпатичні вікна радянських часів, потребують фарбування і мають дуже незручні і малофункціональні ручки. Зараз виробники віддають багато уваги до естетичного зовнішнього вигляду, вікна відмінно поєднуються з інтер'єром і предметами меблів. Подібні конструкції дуже просто монтувати.

Нові дерев'яні конструкції мають важливі якості, такі як максимальна звуко - і теплоізоляція. До основних достоїнств відноситься максимальна міцність одночасно з мінімальною вагою. Також на будь-яких конструкціях можна в будь-який момент змінити металеві комплектуючі.

Властивості вікон з дерева

Переваги дерев'яних вікон
Всі дерев'яні конструкції володіють чудовою морозостійкістю, невибагливі у догляді і в процесі експлуатації. Великою перевагою є той факт. Що дерев'яні конструкції можна доповнювати різноманітними аксесуарами. Такими як віконниці, протимоскітні сітки, жалюзі і інші.

Щоб максимально продовжити експлуатаційний термін дерев'яного матеріалу. Його додатково просочують спеціальним складом, який максимально забезпечує захист від всіляких біогенних факторів, а точніше, руйнування деревини під впливом грибків, синяви і цвілі. Ну і також перешкоджає проникненню вологи всередину деревини.

Необхідно розуміти, що спеціальні просочення, грунтовка і фарбування віконних рам з деревини допомагає продовжити експлуатаційний термін і перешкоджає проникненню вологи всередину, а також тим самим надають естетичний зовнішній вигляд віконній рамі. Що важливо для будь-якого покупця.