Конвекційна система Відповіддю на питання, яким чином обігріти приміщення може стати конвекційна система або теплової завіс. Даними системами опалювання забезпечується повітря, що проходить повз конвекторів, або повз розпеченій поверхні спеціального радіатора, до речі, якщо вам потрібна servis-tepla.ru замовити її можна тут servis-tepla.ru.

Під час цього як результат роботи термічної сили, з'являється висхідний потік, що піднімається вгору, а на його місце стає холодний. Саме подібним чином проходить конвекційний процес, і встановлюються кондиціонери. В випадку, коли джерело теплової розташовується під вікном, їм повністю нейтралізуються потоки холодного повітря, що надходять з вікон на теплі, піднімаються знизу.

Теплова енергія від електричного конвектора конвективним чином передається в повітря, а енергія, яка залишилася, шляхом випромінювання надходить у приміщення. В кінцевому підсумку, обігрівачі такого типу оснащуються температурним градієнтом, який дорівнює 1,70 З/м, якщо порівнювати його з обігрівачами, це показник трохи нижче, тому що їх градієнт температури є рівним 2,50 З/м.

Слід звернути увагу, у разі обігріву приміщення з високими стінами, поряд з електричним конвектором слід використовувати так само спеціальний стельовий теплової або дизельну теплову гармату, розподіляють тепле повітря рівномірно, а так само температуру і енергопостачання. Тепло, отримане конвективним шляхом, краще проявляється під час використання його як компенсування трансмісійної втрати в приміщенні, забезпеченому природною вентиляцією.

У разі, коли приміщення обладнане системою примусової вентиляції, електричних конвектором повинна використовуватися окрема система обігріву надходять повітряних потоків. Хоч і побутує думка, що електричними конвекторами утворюються протяги, це зовсім не так. Тим більше, що піднімається вгору тепле повітря навпаки перешкоджає появі протягу.