Різновиди вікон Вікна найважливіший атрибут будь-якої будівлі, вони не тільки визначають зовнішній вигляд будівлі, але і впливають на комфортне проживання або використання приміщення.

На даний момент існують безмежне число різновидів вікон, тому якщо потрібна їх заміна або будується новий об'єкт, для якісного вибору необхідно трохи розбиратися в їх види та особливості кожного типу.

Види вікон в сучасному світі

В основному вікна відрізняються матеріалом виготовлення рам, так зустрічаються:

1. Дерев'яні;
2. Алюмінієві;
3. Пластикові моделі.

Дерев'яна основа

Найбільш звичним будівельним матеріалом для людини є дерево. Колір дерева, його текстура приємна для очей, а сам елемент відрізняється морозостійкістю, хорошою теплоізоляції і міцністю.

Різновиди вікон
Різновиди вікон

Воно деколи плюси можуть перекреслити негативні явища, такі як:

1. Легке займання;
2. Необхідно дотримувати режим вологості, інакше це позначиться на якості поверхонь;
3. Потрібно хоч і незначний, але догляд за деревиною, обробка антисептиками, нанесення фарби і лаку;
4. Термін служби обмежений видом дерева.

З причини наявності таких явних мінусів людство почало шукати альтернативні матеріали для рам.

Алюмінієві конструкції

Алюміній теж став досить актуальним елементом. Рами з нього міцні, легкі, коштують не дорого, стійкі до погодних явищ, і до того ж можуть бути самої неординарною форми або розміру.

Різновиди вікон
Але варто відзначити, що даний метал володіє таким важливим недоліком як висока теплопровідність. Тому часто алюмінієві вікна вибирають для нежитлових приміщень, або для тих, де передбачено сезонне проживання.

Ще один недолік це наявність особливої корозії, яка виникає від контакту з іншими металами в присутності води. Рама може легко зруйнується, найбільш небезпечним вважається сусідство з міддю.

Пластикові вікна

Завдяки розвитку хімічної галузі, а зокрема створення полімерів, стало можливо використовувати новий інноваційний матеріал, пластик. У ньому крім полімерів присутні стабілізатори, зокрема солі свинцю, які повністю інертні, зовсім недавно їх почали замінювати на аналоги з цинку.

Пластик примітний своєю універсальністю, надійністю, теплоізоляція у нього навіть вище, ніж у дерева. До того ж такі рами не вимагають особливої уваги. І тому пластикові вікна поступово витісняють інші види.

Такий матеріал, як www.ekrus.ru прийнято використовувати в основному під час викладення дороги до гаражу, також з його допомогою можна здійснити будівництво огорож і т. д. Ті місця, де прийнято використовувати даний матеріал, виходять дійсно незвичайними, варто один раз побачити це, щоб з упевненістю сказати, що дійсно так і є.