Як обробити зовнішній укіс найпростішим способом Багато людей приймають дуже правильне рішення, змінюючи старі склопакети на більш сучасні, виготовлені із застосуванням енергозберігаючих технологій. таке вкладення фінансів з лишком окупить себе в найближчі роки, адже після установки нових теплоізолюючих вікон в квартирі помітно потеплішає в холодну пору року.

Як правило, монтаж нових склопакетів має деякі наслідки у вигляді руйнувань на укосах. При цьому, якщо внутрішній укіс добре доступний для ліквідації наслідків монтажу, то обробити зовнішній отвір не дуже легко і безпечно, особливо у випадках, коли квартира розташована на високому поверсі.

Для того, щоб не викликати для цієї процедури малярів з монтажним обладнанням, цю процедуру можна провести самому, дотримуючись досить простий інструкції:

1. Почистити підстава, обрізати піну. Після того, як після установки вікна пройшло достатній час для застигання монтажної піни (зазвичай досить 48-ми годин), вікно можна відкрити і зробити візуальний огляд зовнішнього укосу. Виступаючу з щілин піну потрібно буде обрізати гострим ножем, намагаючись в місцях стиків робити в ній поглиблення орієнтовно в 5 мм. Справа в тому, що монтажна піна з часом руйнується під впливом ультрафіолету, і тому її треба обов'язково прикрити шаром розчину. Після образки піни потрібно провести ревізії підстави укосу, перевіривши, чи немає погано тримаються елементів. Якщо такі є, їх потрібно відірвати жорстким шпателем. Під час робіт важливо спостерігати максимальну обережність, висовуючись з вікна на висоті. Також при очищенні важливо спостерігати, щоб відірвалися елементи, впавши вниз, не завдали травму випадковому перехожому.

2. Погрунтовать укіс. Для цього бажано застосувати просочення глибокого проникнення, посилену протигрибковими добавками. Найбільш підходящий розчин для цього можна придбати в будівельному магазині, порадившись з консультантом. Грунтування потрібно проводити ретельно і обережно, щоб рідина добре проникла у всі щілини. Потрапила на скло грунтовку потрібно після процедури обережно витерти м'якою ганчіркою.

3. Накласти розчин. Найбільш підходящим варіантом буде стартова шпаклівка, або суха штукатурка на гіпсовій основі. З неї шляхом додавання води готується в'язкий розчин, і обережно накладається на укіс. Краще всього починати роботу з нижньої частини кожної сторони і рухатися в верх, промазуючи поверхні і заштовхуючи штукатурку в щілини між вікном і укосом. Працюючи з далекою смугою, потрібно бути дуже обережним. Також така обережність знадобитися при обробці верхньої смуги. Слід зауважити, що необхідна якість для зовнішнього укосу помітно нижче, ніж для внутрішнього: головне створити суцільний, більше-

Як обробити зовнішній укіс найпростішим способом
менш рівномірний шар. Після накладання першого шару потрібно трохи почекати, поки він схопиться, та, при необхідності, підправити потрібні ділянки.

4. Фінішна обробка. Для цієї мети можна застосувати водостійку або масляну фарбу. Для цього потрібно дочекатися висихання розчину і потім обережно пофарбувати укіс. Але є варіант простіше: трохи почекавши, щоб накладена штукатурка злегка схопилася, з допомогою грунтовки і м'якої щітки розмити поверхню укосу, надавши йому гладкий вигляд. Застосування грунтовки дозволить створити на поверхні досить стійку плівку для зовнішніх кліматичних впливів, а за рахунок природного для гіпсових сумішей світлого відтінку штукатурка після висихання буде мати прийнятний для зовнішнього укосу колір і без фарбування.