Поради по установці пластикового вікна Найчастіше проблеми з вікнами виникають в тому випадку, якщо їх монтаж проводився неправильним чином. Щоб ПВХ-вікна змогли прослужити вам більше десяти років, необхідно при установці дотримуватися деякі норми.

В першу чергу, щоб приступити до роботи, необхідно видалити старе вікно. Щоб забезпечити належну якість, озбройтеся такими інструментами: болгаркою, молотком, монтуванням, зубилом, стамескою та викрутками декількох типів. okna-balkons.ru - місце, де вам підкажуть, розкажуть і встановлять відповідні вікна, зігрівають вас взимку та прохолоджуючі спекотним літом.

Поради по установці пластикового вікна

Використовуючи молоток і монтування приступаємо до зняття старого вікна, якщо з навісом – ще краще, що дозволить зберегти цілісність скла, які в майбутньому можуть знадобиться. Тепер в отворі вікна є лутка, тобто нижня його частина, яку акуратно распиливаем болгаркою і демонтуємо.

Поради по установці пластикового вікна
Поради по установці пластикового вікна

Далі приступаємо до підвіконня. Для зняття потрібно його по обох краях розклинити, що здійснюється за допомогою зубила. Це дозволить з легкістю зняти підвіконня. Буває так, що замість клинів використовують бетон. Не варто соромитися працювати зубилом, проріз у будь-якому випадку після зняття буде збільшуватися.

Після демонтажу старого вікна, переконайтеся, що віконний проріз звільняється від різного сміття, який може заважати при подальшій установці ПВХ-вікна. Якщо виміри були правильні, виріб повинен виходити за укоси на 3 см, а верхня частина повинна заходити на верхній отвір на 2 см. Від цих свідчень залежить можливість майбутньої установки москітної сітки.

Особливо ретельно необхідно монтувати нижню частину вікна з пластику. Справа в тому, що після демонтажу старого підвіконня, на його місці є або різне сміття, або порожній простір. Зробити необхідно наступне: сміття прибрати, а порожнечі закрити пінобетоном, цеглою чи будь-яким підходящим матеріалом. Область між ущільнювачем і вікном заповнюємо монтажною піною. Висохне матеріал через 15 хвилин після нанесення, так що, зробивши перерву, можна приступати до головної задачі – монтажу пластикового виробу.

Поради по установці пластикового вікна
Поради по установці пластикового вікна

Спочатку готуємо конструкцію – одягаємо ручку, виробляємо установку кріплень для москітної сітки. Вікно має чітко вставлятися в отвір, але, відразу ж цього досягти не так легко, не забезпечивши належну регулювання. Кріплення здійснюється за допомогою дюбелів, діаметром 6 мм. Використовуваний робочий інструмент – дриль, іноді перфоратор.

Після установки вікна у проріз, переконайтеся, що відсутні щілини. Якщо вони є, то необхідно закрити їх монтажною піною. У разі, якщо присутні зазори близько 3 см, спершу укладається пінопласт, а після запенивается.

Перш ніж встановлювати підвіконня і відлив, необхідно дочекатися повного висихання піни. Відлив вирізаємо болгаркою, в залежності від розмірів укосу. Ззовні пропениваем підставочний профіль і заносимо його під укіс. Кріпиться він за допомогою шурупів в декількох місцях. Щоб вирівняти відлив, можна використовувати пінопласт, підкладаючи його в потрібні місця.

Застосувавши електролобзик, приступаємо до вирізання підвіконня тих габаритів, які необхідні. Далі потрібно встановити в місцях різання заглушки декоративного характеру. Нижній профіль підвіконня встановлюється таким чином, щоб він знаходився впритул до подстановочному профілю. Після цього кладемо на нього щось важке, що запобіжить його підняття монтажною піною.

Поради по установці пластикового вікна

Останній штрих – установка кватирки та іншої фурнітури.