Особливості мансардних вікон Мансардні вікна у вашому будинку є джерелом природного сонячного світла, а також ще й важливим елементом дизайнерського рішення.

fasenda.ru також можна виконати, звернувшись на fasenda.ru.

Установка такого роду вікон відбувається в покрівлі, яка розташована під кутом в радіусі 45-70 градусів від поверхні підлогового покриття. До скла пред'являються інші вимоги в такому вікні.

Вони повинні бути більш міцними, тому що навантаження від дощу або снігопаду буде точно такий же як і навантаження на поверхню даху. Для того що склити рами необхідно застосувати склопакети з певним склом під назвою «триплекс», а на раму і коробку слід встановити накладки з металу, які понесуть захисну функцію.

Особливості мансардних вікон
У разі якщо власник розташує фасадні вікна будинку по стіні у вертикальному положенні і захистить з допомогою карниза і системного водостоку, то мансардне вікно буде все навантаження від погодних явищ брати на себе. Також покупець повинен враховувати, що в разі неякісної роботи з боку виробників або у разі, якщо застосовані матеріали поганої якості, мансарда буде нагадувати аналоги душових кабін.

Для додання додаткового захисту від вологи всередину приміщення застосовують «оклад», який монтують поверх вікна. На окладі фахівці радять не економити, так як даний елемент вважається важливим.

На думку професіоналів, надійне стан мансардних вікон напряму буде залежати від якості використовуваних матеріалів, а також від виробника і його сумлінного підходу.

Визначившись із замовленням, покупцям краще вибирати перевірену компанію, яка існує досить давно на ринку і зарекомендувала себе з хорошої сторони. Такі спеціалізовані компанії дуже переживають за свою репутацію, і не будуть економити на вихідному матеріалі і хороших фахівцях.

З певного матеріалу «металопрофілю» виробляють блоки для мансардних вікон. Перед тим як пофарбувати вікно його обробляють антисептиком. Що стосується механізму відкривання, то він теж має свої особливості. Якщо їх порівнювати із звичайними фасадними вікнами, то мансардні можуть повертатися на центральній осі, це дозволяє повертати раму повністю.

Термін експлуатації мансардного вікна з урахуванням правильної установки і виконаний з якісного матеріалу прослужить близько 30 років.