Особливості французького скління балконів Якщо раніше скління балкона застосовувалося досить рідко, то зараз питання ставиться по-іншому: який саме метод скління вибрати? Одним з варіантів, особливо актуальних для невеликих просторів, є французьке скління, застосовується також на верандах та терасах.

Відмітна особливість цього методу – відмова від загороджень в нижній частині конструкції, за рахунок збільшення розмірів вікон до самої підлоги. У результаті створюється ефект візуального збільшення об'єму, так і в плані висвітлення такого приміщення відбувається значна економія за рахунок суттєвого збільшення потоку денного світла.

До інших достоїнств французького скління можна віднести:

1. Збільшення площі. Так як нижні простінки прибираються, а теплоізоляція не використовується, відбувається фактичне розширення площі балкона в середньому на 1,5 м2.

2. Оздоблення. Так як поверхня балкона декорується за рахунок застосування суцільних стекол, будь-яка друга обробка не потрібна, що значно економить фінанси. Сюди ж відноситься економія електроенергії унаслідок значної освітленості приміщення природним шляхом.

3. Візуальне розширення. Площа декорируемого приміщення збільшується не тільки фактично, але і візуально, причиною чого виступає фізико-оптичний ефект.

4. Довговічність. В даній технології застосовуються найостанніші розробки, що надають виробу високу ступінь довговічності, надійності, тепло - і звукоізоляції.

До недоліків французького скління можна віднести:

1. Температурні коливання. Так як оздоблювальний шар в основному замінений склом, то на балконі можуть спостерігатися значні сезонні коливання температури. Щоб якось пом'якшити ситуацію, в основному намагаються застосовувати енергозберігаючий тип скла або спеціальні плівки, що збільшують ізоляційні властивості.

2. Дорожнеча. Виготовлення та встановлення французьких вікон дорожча, ніж звичайні металопластикові блоки. Однак, з іншого боку, помітно падають витрати на подальшу обробку балкона.

Особливості французького скління балконів

3. Зростання витрат на прибирання. Так як площа скла зросте в середньому на 50%, то й часу на їх помивку буде потрібно більше.

4. Вага конструкцій. При французькому склінні застосовуються загартовані скла значної маси: загальна вага конструкції нерідко доходить до полутоны. Цей момент слід врахувати при оформленні балконів у старих будинках, в основному мають обмеження по навантаженню до 320 кг. Щоб уберегтися від можливих наслідків, у таких випадках застосовують додаткове кріплення, яке встановлюється на несучій стіні.