Як очистити вікна від старого шару фарби До сьогоднішнього часу багато використовують звичайні дерев'яні вікна, хоча скрізь і всюди рекламують пластикові склопакети. І це не дивно, адже дерев'яні вікна-це виключно природний матеріал, який не виділяє в атмосферу шкідливі речовини.

Крім цього вікна з дерева виглядають куди презентабельнішими, ніж склопакети їх ПВХ.

Єдине, що лякає багатьох людей в установці дерев'яних вікон це те, що за ними потрібен додатковий і регулярний догляд. Тобто, їх періодично доведеться фарбувати і покривати спеціальними розчинами, щоб вони завжди виглядали як нові. Але перш ніж їх фарбувати, спочатку доведеться позбавлятися від старого шару фарби з поверхні вікон. І в даній статті буде описана детальна інструкція про те, як правильно видаляти стару фарбу.

Інструкція

Можна використовувати для видалення фарби спеціальний засіб, який продається в будь-якому будівельному магазині. Подібний засіб наноситися за допомогою пензлика на всю поверхню з фарбою. Після того як змивка нанесена слід почекати близько 15 хвилин, це потрібно для того, щоб фарба добре просочилася засобом і змогла відійти від поверхні без праці. Як тільки необхідний час минув, то акуратно видаліть всю стару фарбу, використовуючи металевий шпатель. Тільки врахуйте, що з подібним засобом потрібно буде працювати дуже акуратно. На руки необхідно надягати спеціальні гумові рукавички для захисту рук. А також дуже важливо вивчити всю інструкцію, яка додається до хімічного засобу.

Як очистити вікна від старого шару фарби
Видалити шар старої фарби, можна також за допомогою будівельного фена. Якщо говорити про зовнішній вигляд, то він дуже схожий на звичайний фен для сушіння волосся. Єдина відмінність це те, що він може нагрівати температуру повітря до 600 градусів. Тільки перш ніж приступити до видалення фарби доведеться повністю вийняти кожне скло, інакше під час нагрівання воно зможе лопнути. Після включення фена його потрібно буде піднести до вікна і потримати трохи на одному місці. Як тільки фарба нагріється, то вона стане м'якою і тоді її буде дуже легко видалити з поверхні шпателем.

Єдиний мінус даного методу видалення фарба це те, що відчищати поверхню доведеться невеликими ділянками і досить довгий час.

Після будь-якого способу очищення вікна від старого шару фарби необхідно буде ще гарненько обробити поверхню дерева наждачним папером.