Утеплення стін економія коштів Відповідні утеплення будівлі сприяє поліпшенню клімату і теплового комфорту усередині приміщень. Чим вище температура стін, тим буде затишніше в квартирі.

Теплі стіни легше і швидше нагрівають повітря всередині будівлі, а це позитивно відбивається на зменшенні витрат на опалення.

Про заходи, які необхідні, щоб заощадити на рахунках за тепло.

Основними елементами будівлі, через які відбувається втрата тепла, є зовнішні стіни, перекриття, підвал і дах. Підраховано, що ці втрати варіюються на рівні від 20 до 50%. Це означає, що в опалювальний сезон витрати на опалення такого будинку збільшуються до 40%. Виникає проблема, як заощадити коштів за рахунок зниження попиту на енергію.

Найбільш адекватним вирішенням такої проблеми буде теплоізоляція стін будівлі. На користь цього методу говорить високий тепловий комфорт будівлі взимку і приємна прохолода під час літньої спеки. На ринку існують два види утеплення стін. Є система із застосуванням пінополістиролу і з використанням мінеральної вати. Кожен з них характеризується різними якостями і параметрами, однак, теплоізоляція обох ідентична, а спосіб виконання робіт аналогічний.

Мінеральна вата позиціонується як негорючий матеріал, тому можемо використовувати її у високих будівлях відповідно до вимог будівельного права. Більш того, вата, на відміну від пінополістиролу, матеріал паропроникний. Таким чином, якщо потрібні паропроникні перегородки, то повинні подбати, щоб як ізоляційний матеріал там використовувалася саме мінеральна вата або інші матеріали з високою паропроникністю.

Утеплення стін економія коштів
Утеплення стін економія коштів

Пінопласт, в свою чергу, є матеріалом легким, простим в обробці і монтажі на стіні. Перевагою пінополістиролу буде також його ціна, він дешевший у порівнянні з ватою, так що, ймовірно, його застосування є більш економічно обґрунтованим.

Однак, незалежно від типу термоізоляційного матеріалу, конструкції систем ідентичні. Вони складаються з ізоляційних плит, розчину клею, службовця для їх кріплення, а також армуючого шару разом з сіткою зі скловолокна. Точні переваги термоізоляції будівлі визначає енергетичний аудит. Ця процедура вказує, що потрібно зробити, щоб отримати економію, крім утеплення, це може бути, наприклад, заміна вікон та систем опалення.

Підведемо підсумки, що утеплюючи будівля, можемо отримати економію у споживанні енергії до 50%. Більш того, правильне утеплення дозволить досягти оптимального клімату.