Історія побутівки У кожної речі є своя історія і побутівки не є винятком. Перші споруди такого типу з'явилися в Америці. Переселенці з Старого Світу жили у тимчасових спорудах до тих пір, поки йшло будівництво капітальних будинків.

Времянки хоч і були скромні у своєму вбранні, але відрізнялися зручністю, мобільністю, практичністю. Звести їх не становило ніякої складності, адже вони мали найпростішу конструкцію, а ліс, що оточував поселення, радував буйством рослинності.

Ідея спорудження дерев'яних тимчасових споруд сподобалася пізніше канадцям. Вони досить серйозно просунулися в їх виготовленні. До того ж, приватних підприємців активно підтримала в цьому питанні уряд.

Після першої світової війни побутівки активно користувалися попитом у Фінляндії і інших північних країнах Європи. Житло на той момент було сильно зруйновано в ході боїв, а времянки відмінно замінювали його, поки йшло відновлення капітальних будівель.

Пізніше тимчасові споруди припали до смаку лісорубам, нафтовикам, дорожникам, будівельникам, геологам та іншим спеціалістам, які за родом своєї діяльності змушені досить тривалий час перебувати на ділянках, віддалених від міських і сільських поселень.

В даний час побутівки дачні або побутовки будівельні поширені повсюдно. Ними користуються власники заміських ділянок, підприємці, промислові структури, охоронні підприємства, працівники МНС та дорожніх служб.

Звичайно ж, технології виготовлення тимчасових споруд за минулі роки докорінно вдосконалилися. Стали використовуватися нові матеріали – вагонка, профлист, утеплювачі, гідро - і пароізоляція, пластикові вікна, біотуалети, електрообладнання та інше.

Зараз купити битовку воліють багато городян. Адже врем'янку легко переобладнати в баню, садовий будиночок, хозпостройку, минимастерскую. Бізнесмени використовують подібні споруди склад, придорожні кафе, мобільні офіси, КПП, столові або роздягальні для робітників.

Популярності времянок сприяє чимало факторів – невисока ціна при хороших експлуатаційних властивостях, зручність транспортування, можливість використання споруди багаторазово без шкоди якості, доступна і вигідна оренда побутівок.

Джерело: http://www.spk-vanda.ru.