Правильний догляд за пластиковими вікнами Незважаючи на те, що пластикові вікна захищають приміщення від протягів, за ними необхідно правильно доглядати. Це є загальною вимогою для таких виробів.

В першу чергу, варто звернути увагу на чистоту віконних рам.

Так, okno74.ru можна, заздалегідь визначившись з типом вікон, їх зовнішнім виглядом. Колір може бути обраний у поєднанні зі стилем інтер'єру.
По мірі забруднення їх потрібно чистити від пилу. Ні в якому разі не використовуйте засоби на основі кислот і абразивних матеріалів. Ідеальне рішення, це миття рам з допомогою мильного розчину води.

Це найбільш безпечний метод, при якому не пошкодиться захисна структура полімерного виробу. Тепер про те, що скла також необхідно мити, тут можна користуватися звичайними засобами для вікон, які продаються в магазині.

Правильний догляд за пластиковими вікнами
Що стосується фурнітури, то вона має властивість розхитуватися, в увазі розкручування металевого кріплення. Для початку, вам буде потрібно всі гвинтики підтягнути, а потім змастити механічні частини маслом.

У період рясних дощів і інших опадів, на вікнах накопичується волога. Іноді, якщо є різниця температур, то з'являється конденсат. Він видаляється через спеціальні канали, розташовані в нижній частині вікна.

Їх теж треба чистити, щоб не накопичувалася бруд. Крім того, перевіряйте на герметичність всі з'єднання. Якщо потрібно, то оновіть ущільнювач, він з часом зсихається, можуть з'явитися щілини. Щоб такого не сталося, матеріал потрібно змащувати силіконом і заправляти щільніше в пази.