Кондиціонер - це складне високотехнологічне обладнання, яке крім правильної експлуатації і природного догляду вимагає регулярного сервісного обслуговування. сервіс кондиціонера - це комплекс робіт для стабільної і правильної роботи кондиціонера, спрямований на усунення несправностей, заправку витратними компонентами (холодоагентами і маслом), дезінфекцію, тестування і профілактику системи.

Детальніше: Работа для мужчин в Польше 

Участь в закупівлі означає згоду публічною офертою сайту і традиціями СП. Якщо у Вас виникли питання - скористайтеся довідкою

Детальніше: Рюкзак 

Прибирання в Одинцово. Наша компанія розширює територію прибирання в районі Підмосков'я. Тепер у нас з'явилася можливість виробляти комплекс заходів прибирання квартир, офісів та інших приміщень у м Одинцово.

Детальніше: Уборка стоимость

Прикрашаємо віконниці У архітекторів (а вони в душі поети) давно прижилася метафора: «Вікна - очі будинку». Але тоді можна сказати, що «віконниці - повіки». Справді, саме віконницями закривають вікна на ніч, вони захищають від небажаних поглядів, від "лихих" людей, від штормових вітрів і косого дощу.

Детальніше: Прикрашаємо віконниці

Жалюзі та ролети Дані різновиди віконних фіранок використовуються в домашньому побуті і офісних установах. Вони по-особливому підкреслюють композиційну структуру ніші. Разом з тим, ними підмінили тканинні штори.

Детальніше: Жалюзі та ролети

Призначення ролетів. Здавна для зовнішньої захисту вікон люди застосовували додаткові пристосування – віконниці, що дозволяють створити більш щільний захист від світла і сторонніх поглядів, ніж штори.

Детальніше: Призначення ролетів.

Особливості французького скління балконів Якщо раніше скління балкона застосовувалося досить рідко, то зараз питання ставиться по-іншому: який саме метод скління вибрати? Одним з варіантів, особливо актуальних для невеликих просторів, є французьке скління, застосовується також на верандах та терасах.

Детальніше: Особливості французького скління балконів

Основні особливості і роль архітектора в проектуванні будинків Багато з нас до кінця так і не розуміють головного завдання і ролі архітектора. Найчастіше все думаю, що архітектор – це той чоловік, який придумує дизайн і виконує tartle.net, а потім просто передає свою роботу конструктору.

Детальніше: Основні особливості і роль архітектора в проектуванні будинків

Металопластикові віконні блоки одні плюси Вікна з металопластикового профілю – одні плюси!

Для додання віконного блоку з полівінілхлориду необхідної жорсткості і відмінних характеристик міцності, у пластикову основу монтується металева ребро жорсткості, яке повністю дублює його профіль.

Детальніше: Металопластикові віконні блоки одні плюси