Прибирання в Одинцово. Наша компанія розширює територію прибирання в районі Підмосков'я. Тепер у нас з'явилася можливість виробляти комплекс заходів прибирання квартир, офісів та інших приміщень у м Одинцово.

Детальніше: Уборка стоимость

Прикрашаємо віконниці У архітекторів (а вони в душі поети) давно прижилася метафора: «Вікна - очі будинку». Але тоді можна сказати, що «віконниці - повіки». Справді, саме віконницями закривають вікна на ніч, вони захищають від небажаних поглядів, від "лихих" людей, від штормових вітрів і косого дощу.

Детальніше: Прикрашаємо віконниці

Жалюзі та ролети Дані різновиди віконних фіранок використовуються в домашньому побуті і офісних установах. Вони по-особливому підкреслюють композиційну структуру ніші. Разом з тим, ними підмінили тканинні штори.

Детальніше: Жалюзі та ролети

Призначення ролетів. Здавна для зовнішньої захисту вікон люди застосовували додаткові пристосування – віконниці, що дозволяють створити більш щільний захист від світла і сторонніх поглядів, ніж штори.

Детальніше: Призначення ролетів.

Особливості французького скління балконів Якщо раніше скління балкона застосовувалося досить рідко, то зараз питання ставиться по-іншому: який саме метод скління вибрати? Одним з варіантів, особливо актуальних для невеликих просторів, є французьке скління, застосовується також на верандах та терасах.

Детальніше: Особливості французького скління балконів

Основні особливості і роль архітектора в проектуванні будинків Багато з нас до кінця так і не розуміють головного завдання і ролі архітектора. Найчастіше все думаю, що архітектор – це той чоловік, який придумує дизайн і виконує tartle.net, а потім просто передає свою роботу конструктору.

Детальніше: Основні особливості і роль архітектора в проектуванні будинків

Металопластикові віконні блоки одні плюси Вікна з металопластикового профілю – одні плюси!

Для додання віконного блоку з полівінілхлориду необхідної жорсткості і відмінних характеристик міцності, у пластикову основу монтується металева ребро жорсткості, яке повністю дублює його профіль.

Детальніше: Металопластикові віконні блоки одні плюси

Будівництво будинків із цегли Перед тим як побудувати будинок з застосуванням цегельної кладки, необхідно провести геодезичну експертизу ділянки та скласти проект і кошторис.

Після отримання позитивних результатів, можна приступити до будівельних робіт.

Детальніше: Будівництво будинків із цегли

Як побудувати сарай своїми руками Сарай – це невід'ємна частина кожного саду, адже в сараї люди зберігають багато різних речей, які не поміщаються в комору або просто не можуть зберігається в будинку з різних причин.

Детальніше: Як побудувати сарай своїми руками

Як очистити вікна від старого шару фарби До сьогоднішнього часу багато використовують звичайні дерев'яні вікна, хоча скрізь і всюди рекламують пластикові склопакети. І це не дивно, адже дерев'яні вікна-це виключно природний матеріал, який не виділяє в атмосферу шкідливі речовини.

Детальніше: Як очистити вікна від старого шару фарби