Косметичний ремонт в квартирі Найдоступніший і бюджетний варіант ремонту в квартирі косметичний. Його можна провести як самостійно, так і звернувшись до професіоналів.

Якщо є бажання і необхідність зробити зовнішній вигляд новим, хочеться якоїсь свіжості, нових шпалер і незвичайного погляду на стару кімнату, тоді такий ремонт – це те, що вам необхідно.

Взагалі, косметичний ремонт включає нове покриттів стін, оздоблення стелі, підлоги.

Але косметичний ремонт не включає перепланування та заміну інженерних комунікацій (ні електрики, ні сантехніки). Можуть при необхідності вирівнянні стіни, завжди переклеюють шпалери, косметичний ремонт може включатися, а може, і немає ремонт стелі, при косметичному ремонті будуть монтовані нові плінтуса на підлогу.

Якщо ви звернетеся до професіоналів, то слід врахувати, що www.sk-remont.com буде, звісно, залежати від того, які види роботи ви віддасте перевагу і які за площею ваші кімнати. Сьогодні на ринку, якщо аналізувати пропозиції, то ціна буде варіюватися від 20 до 80 доларів за метр квадратний. Ціна залежить від ваших уподобань.

Якщо ви вирішите звернутися до професіоналів, то терміни здачі квартири після косметичного ремонту 1-4 тижні, якщо площа приміщення 50 квадратних метрів, і до 8-ми тижнів, якщо площа приміщення до 200 квадратних метрів. Це приблизні розцінки. Все буде залежати від конкретного майстра. Обов'язково враховуйте відгуки, які написані про нього в Інтернеті або сказані по «сарафанному радіо».

Звичайно, багато видів робіт у косметичному ремонті можна провести і самостійно. Якщо ви ніколи ще їх не виконували, подивіться кілька майстер-класів в Глобальній мережі і почитайте трохи корисної інформації. Якщо мати на це бажання, то у вас обов'язково вийде зробити все задумане.