Металеві шпалери і їх основні особливості Досить багато наївно вважають, що основне призначення шпалер на металевій основі обмежується виключно створенням у приміщеннях особливої вишуканої атмосфери.

Проте насправді це далеко не так, оскільки істинним призначенням шпалер даного типу, є захист людини від усіляких електромагнітних випромінювань. При цьому, що дуже примітно, що такі металеві шпалери ще і абсолютно безпечні, досить багатофункціональні, неймовірно практичні і відрізняються своєю особливою привабливістю.

Структура цього типу шпалер зазвичай складається з шару особливій пористій папери, виконаної з алюмінієвої фольги декоративної прошарку, тонкого шару спеціальної струмонепровідних фарби та шару з конкретним візерунком. При цьому для створення таких візерунків, в подібній ситуації, зазвичай застосовуються всілякі металеві пудри і особливі хімічні реактиви.

Оскільки в структурі у подібного виду шпалер присутні металеві компоненти, то вони, природно, чудово підходять для використання практично в будь-яких інтер'єрах.

Однак, при цьому, особливо вишукано вони, звичайно ж, зазвичай виглядають и приміщеннях, оформлених у стилі традиційної класики і в напрямку хай-тек. Крім того, як стверджують фахівці, такі металеві шпалери, завдяки такій своїй специфічній структурі, не тільки забезпечують досить надійний захист від всіляких несприятливих впливів навколишнього середовища, але ще і дуже серйозно перешкоджають роботі різного прослуховуючого обладнання.

Найбільш значущі переваги

Металеві шпалери і їх основні особливості
До основних достоїнств у даній різновиди шпалер слід віднести такі досить важливі моменти, як:
- Чудові естетичні властивості – такі шпалери досить непоказний інтер'єр з легкістю зроблять неймовірно шикарним і розкішним;
- Багатофункціональність – металеві шпалери не тільки виглядають неймовірно привабливо, але і забезпечують прекрасну захист від електромагнітних випромінювань;
- Здатність відображати різноманітні теплові випромінювання;
- Неймовірно широку сферу використання – дана різновид шпалер з однаковим успіхом підходить як для оформлення різних офісів, так і для облагороджування безпосередньо житлових приміщень;
- Прекрасні експлуатаційні якості – виконані на металевій основі шпалери абсолютно не піддаються ніяким фізичним впливам і відрізняються неймовірною простотою в плані догляду.

Що стосується недоліків у металевих шпалер, то тут хіба що тільки можна відзначити таку деталь, що вони абсолютно не пропускають крізь себе повітря. А це, відповідно, в певних ситуаціях може призводити до збільшення рівня вологості в приміщенні.