Підготовка до обклеювання шпалер Щоб ваші шпалери після обклеювання виглядали витончено і невимушено, необхідно поставитися до їх обклеюванні з усією серйозністю. На якість обклеєних шпалер в першу чергу залежить стан основи, куди шпалери обклеюють.

Можливо ви тільки починаєте замислюватися про заміському будинку і хочете заздалегідь вибрати тип будинку і його обробку, щоб представити в точності, який будинок у вас буде. Якщо необхідно будівництво малоповерхових будівель, то на bss-dom.ru можна дізнатися всю необхідну інформацію. Після того, як будинок буде готовий, можна приступити до його обробці.

Підготовка до обклеювання шпалер
Основа для шпалер повинна бути сухою, гладкою і рівною. Старі стіни добре зачищаються, прибираючи вапно або клей набіло. Всі нерівності згладжуються за допомогою шпаклювання. Якщо поверхня пофарбована масляного фарбою, необхідно помити таку стіну гарячою водою з содою та милом.

Якщо на стінах залишилися старі шпалери, то необхідно змочити їх, почекати дві хвилини і акуратно зішкребти з допомогою шпателя. Є місця, де старі шпалери триматися занадто ретельно, тоді ми їх не здираємо а ретельно промазуємо ці місця клеєм при обклеюванні.

Шпалери зазвичай обклеюють на 10-15 см нижче стелі. Для цього нам необхідно відміряти лінію. Ми відміряємо однакову відстань від стелі, у кутах. За допомогою синьки і шнура відбиваємо рівну лінію. Так само необхідно пам'ятати, що тільки що приклеєні шпалери потрібно берегти від протягів. Щоб на шпалерах не з'явилися бульбашки, плями, зморшки. Сохнути шпалери мають не менше доби. Температура в клеєної кімнаті повинна бути не більше 23 градусів.