Етапи і тривалість ремонту квартир Багато людей стикаються з потребою в ремонті житлових приміщень. Будь то зовсім нове житло або потребує оновлення зовнішнього вигляду потрібно звертатися до фахівців і бригадам майстрів.

Якщо власник приміщення не навчений всім тонкощам ремонту, то останній може затягнутися на довгі місяці.

Етапи і тривалість ремонту квартир

Найчастіше ремонтними бригадами з компанії www.remont-klyuch.ru надається дуже широкий перелік виконуваних послуг. У їх число входить і оздоблення квартири професіоналами, яка може вироблятися в обмежені терміни. При цьому, не втрачаючи своєї якості, що важливо при необхідності термінового ремонту.

Всі етапи робіт можна розділити на три досить великі групи:

1. В першу чергу потрібно почати з стель, оскільки після інших виконаних робіт це буде неможливим. Нікому ж не хочеться що б нова оздоблення стін або постелені підлоги були пошкоджені при обробці стелі. На цьому етапі не можна допускати помилок, оскільки на стелі видно всі дефекти. При початковій нерівній структурі поверхні її потрібно привести в гарний стан з допомогою грунтування та шліфування за допомогою шпаклівки. Після цього можна проводити фарбування або клеїти шпалери на поверхню. Уникнути вирівнювання можна за допомогою модних нині підвісних або натяжних стель. Сама поверхня при цьому значення не грає, головне надійно встановити нову конструкцію.

2. Від стелі потрібно переходити до стін. Обробка поверхонь подібна виправленню дефектів стелі, ось тільки тут альтернативи шпалер і фарб майже немає. Вибір виду шпалер з численних різновидів лягає на плечі господаря приміщення або дизайнера. При цьому враховується не тільки бажання мешканців, але і відповідність визначеній кімнаті. На заміну шпалер стіни можна обробити штукатуркою, фресками, розписом і багатьом іншим. Так само існує можливість комбінування стилів.

3. Ну і нарешті, оздоблення підлог. Як і у випадку стін, тут безліч видів покриття: ламінат, плитка, паркет, дошка і багато іншого. Головне що б воно відповідало загальному декору і призначенню кімнати. Зараз існують різні утеплювачі для підлог, які обов'язково використовуються для укладання і покликані створювати ізоляції, а так само збільшувати довговічність покриття.

Варто відзначити, що до початку такого процесу як оздоблення квартири, з обсягом роботи повинні ознайомитися самі фахівці. Вже після цього будуть встановлені орієнтовні терміни здачі в експлуатацію. Головне при оздоблювальних роботах точність і обережність. Неакуратні і помилково виконані послуги можуть не тільки зіпсувати вигляд всього дизайну, але і погрожувати швидким повторенням ремонту.