Як пофарбувати підлогу в кімнаті Проводять його в самому кінці ремонту, коли вже шпалери наклеєні, відремонтовано стелю, а віконні склопакети встановлені в необхідних місцях.

Правильно і якісно пофарбована підлога буде довгий час служити вірою і правдою своїм господарям.

А для цього важливо лише дотримуватися деякі інструкції.

Поради професіоналів

1) Перш за все, правильно підбирати фарбу для підлоги. При всьому розмаїтті видів фарб, можна відразу прибрати з цього списку водоемульсійні склади. Так як підлоги звичайно піддаються щоденному вологому прибиранню, - водоемульсійна фарба просто не витримає таких навантажень.

2) Досить часто для фарбування підлоги в будівельному гіпермаркеті купують олійну фарбу для підлоги. Олійна фарба добре витримує різні зовнішні навантаження, і продається у великій колірному асортименті. Але і у неї є один негативний момент – це час сушіння.

Олійна фарба, нанесена хоча б у два шари, сохнути буде не менше 2-3 доби. Варто враховувати цей момент в ремонті.

3) Найкраще для фарбування підлоги підійде один з варіантів сучасної фарби емалі. Вони і сохнуть дуже швидко (для цього цілком достатньо 8-10 годин), наносяться досить просто і рівно. До того ж їх кольоровій гамі можна просто позаздрити. Кожен бажаючий знайде саме свій колір.

Як пофарбувати підлогу в кімнаті
Як пофарбувати підлогу в кімнаті

4) Перш ніж наносити фарбу на підлогу, його необхідно підготувати. Спершу за допомогою пилососа видаляється повністю весь пил, бруд і сміття, що залишилися після ремонту. Потім проводиться ретельне вологе прибирання.

Як пофарбувати підлогу в кімнаті
5) Після цього потрібно видалити старий шар фарби. Його можна прибирати механічно (за допомогою щіток з металевою щетиною і різних сталевих шпателів) або хімічним способом.

Відразу потрібно обмовитися, що більш дієвий хімічний спосіб. У цьому випадку підлогу обробляється спеціальною їдкою змиванням, яка розм'якшує барвистий шар, що лежить на підлозі. Його потім можна безперешкодно видалити.

Але у цьому випадку обов'язково слід діяти строго по інструкції і не забувати про власний захист. Захисні окуляри, костюм, респіратор і рукавички потрібно обов'язково надіти на себе.

6) Перед фарбуванням підлоги її необхідно захищати. Для цього винайшли спеціальну захисну грунтовку. Наносять її або ж валиком, або ж за допомогою фарборозпилювача. Нанесена грунтовка не лише вирівнює загальний тон поверхні підлоги, але і захищає його від шкідливих зовнішніх впливів. Сохне близько доби.

7) Тільки після повного висихання грунтовки, можна приступати до нанесення фарби на підлогу.