Прозора поліефірна. Підходить для банерних конструкцій з внутрішньою підсвіткою, а також в тих випадках, коли необхідно використовувати ефекти накладання та суміщення, якщо вимоги до рівномірності светорассеивания досить невисокі. Цей матеріал дозволяє виконувати друк банерів дешево і в короткі терміни.

Если вас интересует печать баннера киев, стоит заглянуть на этот сайт print-media-group.com.ua вы найдете печать баннера киев отличного качества и по доступной цене.

Прозора плівка BackLit для внутрішнього підсвічування. Її особливість - зображення друкується з внутрішньої сторони, в дзеркальному відображенні, тому воно надійно захищене від пошкоджень, снігу, дощу та інших атмосферних впливів. Плівка BackLit може мати стандартне і влагоустойчивое покриття. Прозорість - 25%, щільність - 410-670 г на м.

Жорстка плівка ПВХ. Матеріал являє собою непластифікований, УФ-стабілізований полівінілхлорид, який має односторонній покриття. Це скоріше навіть не плівка, а пластик, ударостійкий, стійкий до розривів і стирання. Часто використовується як альтернатива баннерним матеріалами при виготовленні підвісних плакатів, воблерів.

Це далеко не всі різновиди плівки, на якій може здійснюватися друк банерів в СПб і Москві.

Банерні матеріали, сітка і тканини

Терміновий друк банерів часто виконується і на інших матеріалах, вибір яких залежить від призначення продукції.

Армований банер BackLit. Це міцний, зносостійкий і стійкий до розтягування носій, який має великий діапазон розмірів по ширині. Найбільш раціонально виконувати друк банерів із застосуванням BackLit для протяжних конструкцій, так як цей матеріал дозволяє обійтися без стиків на освітленій поверхні. Світлопропускання - в межах 20 - 35%. BackLit дозволяє виконувати друк банерів дешево, однак для підвищення яскравості зображення рекомендується друкувати його в два шари, що в підсумку призводить до подорожчання продукції.

Матеріал Block-Out, або Black-Out. За своїми характеристиками аналогічний Frontlit, але основа являє собою чорну сітку або тканину. Друк банерів на цьому матеріалі може виконуватися з двох сторін. Block-Out має нульове світлопропускання, тому надруковані зображення не просвічуються, навіть якщо застосовується максимальний ступінь заливки.

Поліефірний банер. Щільний, вологостійкий і довговічний тканий матеріал з одностороннім покриттям, посилений просоченням. Існують особливі різновиди цієї тканини, що володіють вогнетривкими якостями.

Друк банерів на папері

Які розміри може мати банер?

Розміри по довжині можуть бути будь-якими, а ширина, як дозвіл, залежить від обраного матеріалу. Самоклейка плівка - до 1,26 м. Банерні матеріали пр-ва Кореї, Китаю і Європи - до 3,2 м, папір - до 1,6 м, плівка транслюцентного - до 1,37 м.

На чому друкується банер?

Друк банерів виконується на спеціальних пристроях - плоттерах, які бувають декількох видів:

У свою чергу, ріжучі плоттери діляться на лазерні, рулонні і планшетні. Це дуже дорогі і складні пристрої, тому організація такого бізнесу, як друк банерів в СПб, на початковому етапі вимагає великих витрат.