Декорування арок найбільш важливі моменти Досить широко розповсюдженим дизайнерським прийомом, при облагороджуванні сучасних інтер'єрів, сьогодні, як відомо, вважається облаштування замість традиційних міжкімнатних дверей різного виду аркових конструкцій.

І це, природно, зовсім не випадково, адже така перепланування робить будь-які приміщення не тільки більш світлими, але і візуально трохи більш просторими. Однак, при цьому, такого роду конструкції ще й є вельми оригінальним прикрасою інтер'єру, а отже, до їх декорування слід обов'язково підходити з належною відповідальністю.

Фарбування та обклеювання шпалерами

У тих ситуаціях, коли арочні конструкції споруджуються з гіпсокартону, їх декорування, як правило, найчастіше здійснюється аналогічним способом з основним оформленням в приміщенні. І найбільш поширеним рішенням тут, зазвичай якраз і стають звичайна фарбування або шпалери, або їх певна комбінація. Останній варіант, в подібній ситуації, як правило, відноситься до категорії найбільш бажаних, оскільки істинно ідентична обробка тут, зазвичай виглядає дещо стандартно і блякло. При цьому особливо сильно це, звичайно ж, стосується внутрішніх бічних поверхонь і самого склепіння, які у подібних конструкцій рекомендується трохи виділяти з основного колірного оформлення.

Найбільш простим і повністю безпрограшним варіантом, в подібній ситуації, вважається декорування внутрішніх поверхонь у арочних конструкцій в тон стелі в найбільш просторій кімнаті. Іншими словами, якщо дана споруда розташовується між вітальні і передпокою, то її внутрішню частину, звичайно ж, бажаніше всього буде оформляти в аналогічний колір стелею у вітальні.

Молдинги і куточки

Декорування арок найбільш важливі моменти
Щоб зовнішній вигляд у подібної конструкції вийшов більш елегантним, всі її кромки зазвичай додатково декорують за допомогою спеціальних накладних молдингів і куточків.
При цьому накладні куточки, як правило, найчастіше застосовуються при облагороджуванні арочних конструкцій прямокутної форми, а більш гнучкі молдинги – при декоруванні дугоподібних споруд. Що стосується безпосереднього монтажу цих елементів, то дану процедуру рекомендується проводити ще до наклеювання шпалер, так як вони досить часто потребують додаткового фінішному фарбуванні.

МФД

Подібного роду матеріал, в подібній ситуації, вважається досить непоганою альтернативою гіпсокартону, і дозволяє створювати ідеальну імітацію істинно дерев'яних конструкцій. До того ж, виконані за допомогою даного матеріалу арки ще і практично не потребують фінішній обробці, оскільки вони і так зазвичай виглядають дуже елегантно й привабливо.