Яка послідовність виконання ремонту є правильною Більшості людей, які стикаються з необхідністю проведення ремонтних робіт, знайомі випадки, коли виконана робота перешкоджає або заважає виконанню інших необхідних операцій.

Такі ситуації досить часто приходять до значної втрати часу, а також здатні зробити марними багатогодинні зусилля, докладені раніше. Грамотне планування послідовності робіт дозволяє не тільки уникнути подібних невдач, але і заощадити кошти, в деяких випадках дуже великі.

Першим етапом при ремонті житлових приміщень має бути звільнення приміщення від усіх сторонніх елементів, на зразок меблів, декору та іншого. Після подібної очищення, слід ретельно вивчити стан основних конструкцій, складових приміщення. Необхідно помічати дефекти стін, стан покриттів і так далі. Потім необхідно скрупульозно оглянути стан комунікаційних систем, зокрема, електропроводку та систему опалення. Не варто забувати і про вентиляцію в приміщенні.

Далі необхідно проводити демонтаж тих елементів інтер'єру, які планується замінити. Саме на цьому етапі слід знімати шпалери, підлогові і стельові покриття. Одночасно необхідно демонтувати вбудовані елементи меблів. Виконавши дані роботи, слід повторно оглянути приміщення, позбавлене декоративних покриттів, на предмет необхідності провести додаткові роботи, незаплановані заздалегідь. Це може бути кілька тріщин в основі стелі або необхідність шпаклівки. Потім, знеструмивши житло, необхідно зняти розетки і вимикачі, щоб уникнути випадкового дотику до небезпечних елементів, розташованих усередині них.

Плануючи установку нової проводки, слід складати схему, із зазначенням на ній необхідної кількості розеток та їх розташування. Робити це необхідно, так як шторбление стін після закінчення ремонту тягне за собою багато незручностей. Після закінчення робіт, необхідно зберегти схему, так як вона досить часто може стане в нагоді. Потім необхідно приступати до обробки приміщення. В першу чергу, необхідно виконувати обробку стелі, або замовити послуги майстра, і вони зроблять натяжну стелю coplast.ru а потім стін та підлоги. Послідовність проведення робіт вкрай важлива, так як її недотримання загрожує низкою незручностей.

Послідовність ремонту нежитлових та технічних приміщень повністю збігається з ходом робіт, описаним вище.