Стиль "вінтаж' в інтер'єрі Це модне нині напрямок в оформленні приміщень з'явилося більше ста років тому у Франції, звідки походить і сам термін. Словом «вінтаж» називали витримане протягом багатьох років вино, а це вірно передає зміст інтер'єру.

«Вінтажна» означає зістарена, пожившая, має власну історію річ. Такий стиль інтер'єру підійде людям, які пристрасно люблять історію, колекціонують різні предмети старовини або просто люблять жити спогадами і шанують давні традиції.

Самі дизайнери вважають, що ніякого окремого стилю немає, так як дорогі вашому серцю серветки, витинанки, вази, скульптури, картини, шкатулки і багато інші стильні штучки» з історією можна вживити майже в будь-інтер'єрний стиль, будь то «Прованс», «Класика», «Етно» і так далі. Але ми далі виділимо те, що характерно саме для стилю Вінтаж.

Наприклад, стеля в такій кімнаті повинен бути просто пофарбований або побілений, а www.baltokna.ru. Тут не повинно бути натяжних стель або гіпсокартону. Навіть краще, якщо подекуди будуть проглядатися тріщинки від облупленої фарби.

Стиль "вінтаж' в інтер'єрі
А якщо ви хочете його чимось прикрасити, кріпите ліпнину в стиках стін і стелі. На підлогу підійде або штучно зістарена плитка, або потертий паркет, а в крайньому випадку добре підігнані мостини. А ось стіни визначають ваші подальші рішення по оформленню інтер'єру.

Якщо ви хочете поставити і покласти в кімнаті багато старовинних або постарених предметів (наприклад, комод з латунними ручками, валізи, столітній гардероб, сервант для посуду), то стіни краще залишити білими чи пофарбувати в який-небудь пастельний тон. Але якщо старих меблів не буде, і ви плануєте підкреслити стиль за допомогою дрібних аксесуарів, то на стіни слід клеїти шпалери, причому не обов'язково, щоб вони були однотонними.

Але найголовніше в цьому стилі – декор. Це можуть бути бабусині в'язані серветки, старі картини, чайники з минулого, фарфор, старовинні книги, дзеркала з різьбленими рамами або щось інше. Це має вам подобатися і зігрівати серце. Але пам'ятайте, що дуже важливо не перевантажити кімнату різними деталями, інакше вона буде схожою на барахолку. Ви повинні зробити так, щоб в кімнаті було просторо.