Фольговані шпалери Arte Metallics Arte Metallics складаються з трьох шарів. Основа являє собою так звану микрокапиллярную папір, спеціально розроблену на замовлення дизайнерського бюро Arte.

Вона вбирає надлишки вологи за рахунок своїх абсорбуючих властивостей і «виводить» її через природні стики між полотнами. Нетканий шар служить основою для пресованої алюмінієвої фольги - «особи» шпалер.

Оригінальна обробка дозволяє знаходити цікаві рішення інтер'єрів. Колекція включає в себе декор з історичними мотивами, стилізованими візерунками, а також гладкі полотна з ефектом старіння, що імітують бронзу, залізо і створюють відчуття, що стіни оббиті» металом.

Але високі декоративні якості - це ще не все. Металізоване покриття знижує рівень звуку на 1-5 дБ, подібно фольгованим утеплювачам, відображає теплове інфрачервоне випромінювання від нагрітих тіл, що екранує електромагнітні хвилі.

Звичайно ж, захист не повна, оскільки, по-перше, досить тонкий шар фольги, а по-друге, існують дверні і віконні прорізи. Матеріал не електризується і не боїться пилу і бруду. Важливо пам'ятати, що Arte Metallics - це «технічний» матеріал і вимагає відповідного ставлення: кожне полотно повинно бути заземлено, потрібно дуже уважно стежити за тим, щоб шпалери не контактували з джерелами електроживлення.

Фольговані шпалери Arte Metallics
КЛЕЙ: рекомендується клей для важких вінілових покриттів Quelyd. На 125 р витрачають 4,5 л води і додають 25% клею ПВА.

МОНТАЖ: основа повинна бути сухою (на вологу стіну клеїти Arte Metallics не можна!) і рівною ідеально - характерний блиск покриття не приховає нерівності, а, навпаки, підкреслить їх. Навіть невеликі «горбки» здатні серйозно зіпсувати візуальний ефект.

Старі шпалери, шари фарби, речовини, що містять луг, ретельно видаляють, а потім обробляють закріплює складом (наприклад, акриловою ґрунтовкою).

Фольговані шпалери Arte Metallics
Перед початком обклеювання обов'язково відключають електрику. Матеріал нарізають на смуги (довжиною по висоті стіни з запасом 5-10 см). Наносять клей рівним шаром і, загорнувши краю смуги до середини, скачують полотно в рулон, при цьому не перегинаючи його. У такому вигляді залишають покриття на 10 хвилин, щоб клей добре вбрався.

Полотна клеять встик, край до краю, і розгладжують за допомогою гумового притискного валика. Для швів використовують тільки спеціальний гладкий валик. Якщо утворилися плями клею, їх видаляють м'якою губкою, змоченою у воді, а потім висушують поверхню за допомогою замшевої тканини.
Надлишки матеріалу зверху і знизу прибирають за допомогою різака і притискної пластини. Обов'язково обрізають матеріал навколо розеток і вимикачів, щоб він не мав контакту з електромережею. Кожне полотно заземлюють окремо від інших.

ДОГЛЯД: металеві шпалери миють за допомогою губки і чистої води, після цього обов'язково висушують м'якою ганчіркою. Покриття здатні витримувати побутові навантаження - притулена меблі і висять картини їх не зашкодять, однак грубе механічне вплив, швидше за все, призведе до утворення подряпин, тому до Arte Metallics потрібно ставитися дбайливо.