Шпалери або фарбування стін робіть свій вибір усвідомлено Кожен батько бажає своїй дитині лише найкраще. Ще будучи в утробі матері батьки починають підготовку до появи малюка. Один з перших питань в житті батьків - це облаштування дитячої кімнати.

Сьогодні ми спробуємо розібратися, що ж краще: шпалери або фарбування стін.

Сайт plitkaplus.by представляє інформацію про монтаж гіпсокартону та можливість його проведення.
Головним у виборі шпалер є їх екологічність, адже в дитячій кімнаті дитина проводить більшу частину свого часу. Найбільш популярним видом на сьогодні є паперові шпалери. Вони не містять синтетичних матеріалів і хімічних сполук, що забезпечують стін можливість «дихати».

Текстильні або рідкі шпалери все більше завойовують ринки Європи, так як вони володіють високою гігієнічністю і абсолютно безпечні для дитини.

Шпалери або фарбування стін робіть свій вибір усвідомлено
Вінілові або шпалери, що миються, найбільш практичні. Навіть якщо дитина забруднив їх, то ви з легкістю приведете їх в первинний вигляд.

Якщо ж ваш вибір зупинився на фарбування стін, то вибирати потрібно безпечні фарби на водній основі, все-таки серйозний вибір. Экокраски призначені для житлових і дитячих кімнат, а так само для людей схильних до алергії. Практично кожен другий виробник має у своєму виробництві лінію нетоксичних фарб з підтверджуючими сертифікатами відповідності екологічним нормам і стандартам. Винятком стали акрилові і алкідні фарби, які можуть викликати алергічні реакції у дітей.

Дуже важливе місце в оформленні кімнати грає вибір кольору, незалежно шпалери це або фарба. Психологи рекомендують дітей перших двох років оточувати м'якими і не яскравими кольорами, а коли малюк підросте, то в точності навпаки: яскравими і насиченими. Єдиним винятком є чорний колір. Його не бажано використовувати, так як сам по собі колір важкий і гнітючий. Прекрасним і цікавим рішенням може стати дует шпалер і пофарбованих стін або двоколірні стіни з розписом. В якості декору можна використовувати контрастні іграшки, різнокольорові метелики або неонові зірочки.

Різноманітність кольорів фарб і широкий вибір дитячих шпалер дозволить вам втілити в реальність навіть найсміливіші рішення. Кімната дитини може перетворитися в цілу історію або казку, гоночних трек Мак - Куїна або палац принцеси Рапунцель. Але не забувайте, малювати на шпалерах набагато зручніше!