Дизайн дитячої кімнати На думку психологів, оформлення кімнати дитини безпосередньо пов'язане з розвитком його особистості, тому до цього варто поставитися серйозно. Потрібно враховувати не тільки загальні правила, але і побажання маленького господаря кімнати.

Затишок в дитячій залежить від правильного поєднання кольорів, діти зазвичай люблять яскраву палітру, але зайва строкатість може почати нервувати і швидко втомлювати.

Якщо дитині необхідний стоматолог, то www.estelight.ru можна зробити швидко і без болю. Адже дуже важливо, щоб діти почувалися комфортно не тільки у себе в кімнаті, але і в кріслі стоматолога.

Дизайн дитячої кімнати
В якості підлогового покриття потрібно використовувати натуральні матеріали, найкраще підійде дерево. Наприклад, паркет або менш дорогий варіант – ламінат, при бажанні можна покласти і лінолеум, але він повинен складатися тільки з натуральних речовин. Діти дуже рухливі, тому підлога повинна бути не слизькою і здатний витримати всі стрибки і удари.

На стіни можна поклеїти шпалери або просто пофарбувати їх. Гармонійно буде виглядати художній розпис. Вибір шпалер дуже великий, так як для дитячих кімнат роблять спеціально з зображенням героїв з мультиків і казок. А щоб з них легко видаляти забруднення, то краще вибрати шпалери, що миються.

Матеріал штор може бути будь-яким, головне щоб підходив під загальний інтер'єр. Відмінним варіантом будуть жалюзі та рулонні штори, особливо якщо вікна виходять на сторону з сонцем.
Величезну роль грає освітлення, воно має бути м'яким і рівномірним. Можна використовувати звичайну люстру, головне щоб вона була не кришталева і не зі скла, тому що це дає зайві відблиски, що впливають на очі дитини.