Правильне нанесення нетрадиційних шпалер Існує досить багато сучасних нетрадиційних шпалер, нанесення яких на поверхні має особливості і нюанси:

Карбовані шпалери

Карбовані шпалери створюються з допомогою паперового полотна, що має два шари.

На нього додатково наноситься тиснення з незвичайним і унікальним рельєфом, причому ця процедура виконується під тиском 2-ма карбованими виделками. За допомогою такої технології створення, забезпечується хороше збереження карбування після обклеювання шпалер. Клей на матеріал наноситься звичайним помазком. Важливо стежити за тим, щоб на вологих шпалерах не утворювалися злами, а підстава відрізнялося прекрасною гладкістю. Для цього виду шпалер застосовується особливий клейстер, а розм'якшується матеріал приблизно протягом 10 хвилин. Якщо не почекати необхідної кількості часу на просочення, можуть утворитися бульбашки, які також виникають із-за поганого і нерівномірного розподілу клею. Однак і занадто велику кількість часу на просочення може призвести до негативних результатів, оскільки карбування може втратити свою структуру, і шпалери будуть виглядати некрасиво, та не будуть мати унікального і незвичайного рельєфу.

Вінілові шпалери

Правильне нанесення нетрадиційних шпалер
Шпалери з вінілу найчастіше застосовуються в тих місцях, де важлива зносостійкість матеріалів. Тому зазвичай вони використовуються у ванних кімнатах та на кухні. Цей тип шпалер є важкозаймистим, тому відмінно підходять для місця близько кухонний плити. На основу матеріалу спочатку краще всього приклеїти макулатуру у вигляді рулонів, знайти її можна завітавши prompererabotka.ru. На полотно слід рівномірно наносити клей, після чого його потрібно скласти і ретельно скрутити, щоб за час його розм'якшення, яке становить близько 8 хвилин, його краї не піднялися вгору, що призведе до їх висиханню. Клеїти полотна вінілових шпалер слід впритул і добре притискати їх валиком. Перед зменшенням матеріалу, необхідно ретельно видалити всі непотрібні надлишки і залишки клею, причому прибирати його слід з допомогою води. З шпалер з вінілу дуже легко видаляти різноманітні забруднення, оскільки їх можна очищати різними засобами. Їх дуже легко знімати з поверхні, а нижній шар може бути використаний другий раз в якості підстави для нового покриття.

Структурні шпалери

Структурні шпалери мають унікальну і дуже привабливу рельєфну структуру, на якій постійно відбувається гра світла. Для цього матеріалу потрібні ті ж інструменти і матеріали, що і для шпалер з вінілу.