Стиль кітч багатих і бідних Нігілізм, глузування над художеством, стилем і смаком, плутанина в предметах інтер'єру, в кольорах - це все, що ввійшов у моду кітч-інтер'єр.

У дизайні можна використовувати такий матеріал www.voscem.ru, який приміром, невеликий.

Все вище перераховане є його відмінною рисою. Наприклад, срібна ліпнина під стелею, червоні шпалери з малюнком, на підлозі стоять екзотичні квіти, а на самій підлозі викладений паркет несумісний ні з чим. В основному така мода викликана кризами, нестабільною обстановкою в суспільстві, коли всі чекають змін.

Зазвичай мода на інтер'єр швидко проходить. Але все ж є люди, у яких кітч присутня постійно. В житті вони люблять все екстравагантне, в них природою закладено нігілізм, вони люблять спростовувати незаперечне і подив оточуючих рухає ними далі.

Стиль кітч багатих і бідних
Кітч не з'являється просто так. Він буває або від неймовірного багатства або від нестерпної бідності. Але все ж, це епатаж і неординарність. Він свідомо прагне створити речі-насмішки і повне заперечення поєднання творів мистецтва. Стиль провінційних готелів, де оксамит замінювали плюшем, де покривали ліпнину бронзовою фарбою під золото. Мальовані колони і бордюри, адже робити все з каменю накладно.

З цього і складається кітч. Такий стиль доречний у сучасній родині, де живуть активні й провідні соціальне життя люди. В такому разі у вітальні можна зібрати сім'ю, так і друзів і знайомих. І при всіх ситуаціях стиль не буде дисонувати зі стилем самих господарів.