Види вінілового покриття Це покриття може створювати імітацію різноманітних матеріалів, а також вони дуже міцні і можуть довго служити.

Але що таке взагалі вінілові шпалери?

Ці шпалери виготовляються з двох шарів. Перший шар - це основа шпалер, на неї наносять клей при обробці стін. Ця основа може бути як звичайною паперовій, так і флізеліновій. Другим шаром є вінілові покриття всіляких видів.

Види вінілового покриття

1) В магазинах можна знайти таке покриття, як спінений вініл. Таку назву шпалери отримали тому, що вони мають сильно виражений рельєф на поверхні. Але матеріал є дуже тонким і не міцним, тому не може захищати від вологи, аж значить на кухні його використовувати не можна. Але є і плюси у таких шпалер, вони добре пропускають повітря. А з-за своєї рельєфності, можуть приховати недоліки і тріщини на стінах. Ці шпалери мають легку вагу і вони точно будуть довго триматися на стіні. Вони відмінно підійдуть для спальні або вітальні.

Види вінілового покриття
Види вінілового покриття

2) Шовкографія. Таке покриття робить шпалери дуже привабливими. Ці шпалери досить дешеві, вони дуже міцні і довго служать, а також надає кімнаті шик і розкіш. Багато люди неправильно думають, що в складі цих шпалер використовують шовкові пасма, але насправді це не так. Шовкографія - це спеціальний спосіб тиснення, який наноситься гарячим методом.

Види вінілового покриття
3) Гладкий вініл. Також він має інші назви, такі як щільний і кухонний. Такі шпалери не обов'язково повинні бути гладкими. Їх виробляють і з рельєфною поверхнею. А також імітують такі матеріали, як плитка або натуральний камінь. Якщо шпалери гладкі, то найчастіше їх можна мити, їх можна використовувати для обробки стін в кухні.

4) Твердий вініл. Це покриття досить нове на ринку. Ці шпалери досить щільні, вони відмінно протистоять волозі, тому їх можна використовувати для ванної кімнати, а також покриття відмінно пропускає повітря. Такі шпалери можуть імітувати дуже складні фактури венеціанської штукатурки, дорогу тканину, натуральну шкіру і навіть замшу. Це покриття не рветься і не стирається.

Які саме вибрати шпалери це справа смаку тільки господаря квартири. Головне знати, яке саме покриття підійде для того або іншого приміщення квартири і на яку суму потрібно розраховувати при покупці покриття. Також варто більше дізнатися про якості шпалер і їх екологічності.