Обробка рідкими шпалерами Структура рідких шпалер включає в себе мікропори – саме завдяки їм покриття здатне «дихати». За рахунок цього в кімнаті забезпечується додаткова звукоізоляція, крім того – так підтримується сприятливий мікроклімат.

У складі даних шпалер є також натуральні речовини. Зазвичай їх поверхню обробляють спеціальним матеріалом – з-за нього пил осідає на шпалерах. Крім того, рідкі шпалери не можуть вбирати запахи, володіють чудовою стійкістю проти вицвітання – споживачі дуже високо цінують всі ці якості.

Коли поверхня стіни обробляють і матеріал для організації рідких шпалер наносять, можна повністю уникнути виникнення небажаних швів. Як правило, товщина покриття складає всього 0,1 див. Рідкі шпалери на дотик – злегка шорсткі, м'які.

Обробка рідкими шпалерами
Якщо в приміщенні нерівні стіни або на них є щілини або тріщини – рідкі шпалери будуть ідеальним засобом для приховування даних дефектів. За своєю структурою вони є чудовим заповнювачем для поглиблених місць у поверхні, тобто, легко вирівнюють стіни візуально. Якщо в новому будинку клеять звичайні шпалери – відбудеться поступова деформація, зминання шпалер, так як нові будинки зазвичай дають усадку. Рідкі шпалери є еластичними, так що можна не переживати про який-небудь смятии.

Якщо буде проводитися ремонт рідких шпалер або стін, можна провести цю роботу частково – тобто, відчутно заощадити сімейний бюджет. Це вагомий плюс для тих людей, хто не хоче обклеювати стіни новими звичайними шпалерами постійно, витрачати солідні кошти на повну заміну покриттів. Якщо все-таки через якийсь час рідкі шпалери забруднилися, достатньо просто зняти верхню частину поверхні, а після нанести свіжий матеріал.

Коли проводиться обробка рідкими шпалерами, не потрібно підбирати красивий малюнок або боротися зі швами. Якщо в планах нанесення покриття на кухонні стіни, найкраще, коли в якості основи є стіна, оброблена лаком. За рахунок такої основи термін експлуатації рідких шпалер відчутно збільшиться. Фактура готових шпалер змінюється – залежно від того, як саме наносять матеріал.

Щоб здійснити обробку рідкими шпалерами, не потрібні особливі клопоти або серйозні витрати – якщо порівняти це все зі звичайними шпалерами, можна сказати напевно: рідкий варіант є більш довговічним, не потребує особливого догляду. Ці шпалери – чудовий вибір для будь-яких приміщень.