Склошпалери чудове рішення для облагороджування стін Зараз, асортимент оздоблювальних матеріалів на будівельних ринках з кожним днем стає все ширше і все різноманітніше. При цьому за досить серйозній конкуренції, виробники сьогодні намагаються враховувати не тільки постійно підвищують запити у сучасних споживачів, але і навіть намагаються передбачати їх майбутні побажання.

Чудовим прикладом цього, як раз і можуть послужити не так давно з'явилися на ринку склошпалери.

Що собою являє такий матеріал?

Склошпалери – це особлива інноваційна різновид настінних покриттів, що виготовляється із спеціальних скляних ниток. В якості основної сировини, при виготовленні такого типу шпалер, зазвичай використовуються лише компоненти істинно натурального походження: кварцовий пісок, глина, вапняк і сода.

Спочатку з даної сировини проводиться спеціальне скловолокно, а вже потім з нього виготовляються різної товщини нитки, які якраз і служать в якості підстави у даного типу шпалер. В процесі виробництва, зіткану з таких ниток полотно додатково ще і обов'язково просочується особливим складом, виготовленим на основі спеціального модифікованого крохмалю, які допомагають надавати шпалер необхідну форму ще до їх безпосереднього наклеювання на робочу поверхню.

Головні особливості стеклообоев

Склошпалери чудове рішення для облагороджування стін
На даний момент, шпалери такого типу вважаються самим міцним видом настінного покриття. І це зовсім не випадково, адже використовується в їх основі скловолокно, як відомо, відрізняється неймовірно високими міцнісними показниками. Завдяки своїй неймовірно високої стійкості до різних механічних впливів, склошпалери досить надійно захищають стіни від тертя і випадкових ударів. Крім того, такі шпалери також чудово сприймають і практично всі види миючих складів, а також абсолютно не бояться навіть досить жорстких щіток.

Досить високо, склошпалери також цінують і за їх досить високу пожежостійкість. Завдяки тому, що подібного типу шпалери є досить-таки важкозаймистим матеріалом, їх сьогодні достатньо часто використовують при обробці шляхів, призначених для евакуації в разі пожежі.

Повна екологічність даних шпалер, також зовсім не викликає жодних сумнівів. Оскільки в процесі виробництва стеклообоев застосовуються тільки виключно природні компоненти, то вони навіть під впливом відкритого вогню абсолютно не будуть виділяти ніяких шкідливих і токсичних речовин. Крім того, такі шпалери також дають унікальну можливість стінам вільно «дихати» і, одночасно з цим, створюють повністю неприйнятне середовище для розвитку різних паразитів і грибків