Матеріали для оздоблення стін Однією з найбільш важливих складових ремонту квартири є декоративна обробка стін. Магазини будматеріалів пропонують масу варіантів оздоблювальних матеріалів, з допомогою яких можна грамотно розставити акценти в інтер'єрі і створити затишний простір для проживання.

Від особливостей кожного виду матеріалів залежить не тільки зовнішній дизайн кімнати, але і його практичність і функціональність.

Одним з найпоширеніших матеріалів для оздоблення стін є шпалери. Однак цей, банальний на перший погляд, варіант в сучасній інтерпретації може перевершити всі ваші очікування. Якщо, приміром, вам сподобалася ostrovok.ru, море і сонце, ви можете скористатися фотошпалерами з відповідною картинкою, які допоможуть створити вдома схожу атмосферу.

Паперові шпалери – найдешевший варіант. Серед недоліків цього матеріалу для обробки можна виділити недовговічність, погану стійкість до вологи. Але, незважаючи на ці мінуси, багато людей купують їх для покриття стін там, де відносно сухо і немає якихось інших механічних впливів. Щільні і еластичні вінілові шпалери більш стійкі до негативних впливів зовнішнього середовища завдяки спеціальному покриттю.

Акрилові шпалери мають паперову основу, однак завдяки спеціальному покриттю більш довговічні і практичні. Ну і, звичайно ж, не варто забувати про флізелінових шпалер. У цього виду флізелінова основа, на яку накладають вініл. Одним із екологічно чистих видів шпалер вважають скловолокнисті. Вони легко забарвлюються і є пожежобезпечними.

Облицювальна плитка – один з найкрасивіших і практичних видів обробки. Плитка відрізняється різноманітністю форм і кольорів. Крім функціональної складової матеріал ще і чудово декорує приміщення. Існує плитка, яка чудово імітує кладку з натурального каменю. Це дуже гармонійно і стильно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Якщо ви відвідували ostrovok.ru якого часто користуються цим декоративним прийомом, ви обов'язково оціните функціональність і красу матеріалу.

Дерев'яні стінові панелі часто використовую для того, щоб додати кімнаті затишний і респектабельний вигляд. Ваша бібліотека або кабінет виглядатиме благородно, завдяки цій обробці. Крім гарного зовнішнього вигляду матеріал відрізняється екологічною безпекою і практичністю. Панелі можуть бути зроблені з пластику.

Це далеко не всі види матеріалів для оздоблення стін. Можна ще використовувати декоративну штукатурку, текстильні покриття або рідкі шпалери.