Прозора поліефірна. Підходить для банерних конструкцій з внутрішньою підсвіткою, а також в тих випадках, коли необхідно використовувати ефекти накладання та суміщення, якщо вимоги до рівномірності светорассеивания досить невисокі. Цей матеріал дозволяє виконувати друк банерів дешево і в короткі терміни.

Детальніше: Киев печать баннера

Як пофарбувати підлогу в кімнаті Проводять його в самому кінці ремонту, коли вже шпалери наклеєні, відремонтовано стелю, а віконні склопакети встановлені в необхідних місцях.

Правильно і якісно пофарбована підлога буде довгий час служити вірою і правдою своїм господарям.

Детальніше: Як пофарбувати підлогу в кімнаті

Етапи і тривалість ремонту квартир Багато людей стикаються з потребою в ремонті житлових приміщень. Будь то зовсім нове житло або потребує оновлення зовнішнього вигляду потрібно звертатися до фахівців і бригадам майстрів.

Детальніше: Етапи і тривалість ремонту квартир

Доцільність фарбування стін Дуже часто вибір оздоблення стін в сучасній квартирі стоїть між наклеюванням шпалер і фарбуванням. Щоб розібратися в цьому питанні, важливо знати особливості пофарбованих стін, їх переваги та недоліки порівняно з «класикою жанру» - шпалерами.

Детальніше: Доцільність фарбування стін

Дизайн дитячої кімнати На думку психологів, оформлення кімнати дитини безпосередньо пов'язане з розвитком його особистості, тому до цього варто поставитися серйозно. Потрібно враховувати не тільки загальні правила, але і побажання маленького господаря кімнати.

Детальніше: Дизайн дитячої кімнати

Фактурна фарба та її особливості
Фактурну фарбу відносять до числа останніх технологічних розробок у сфері лакофарбової продукції, тому вона поки не є такою популярною, як звичайні, «гладкі» види.

Детальніше: Фактурна фарба та її особливості

Косметичний ремонт в квартирі Найдоступніший і бюджетний варіант ремонту в квартирі косметичний. Його можна провести як самостійно, так і звернувшись до професіоналів.

Якщо є бажання і необхідність зробити зовнішній вигляд новим, хочеться якоїсь свіжості, нових шпалер і незвичайного погляду на стару кімнату, тоді такий ремонт – це те, що вам необхідно.

Детальніше: Косметичний ремонт в квартирі

Склошпалери чудове рішення для облагороджування стін Зараз, асортимент оздоблювальних матеріалів на будівельних ринках з кожним днем стає все ширше і все різноманітніше. При цьому за досить серйозній конкуренції, виробники сьогодні намагаються враховувати не тільки постійно підвищують запити у сучасних споживачів, але і навіть намагаються передбачати їх майбутні побажання.

Детальніше: Склошпалери чудове рішення для облагороджування стін

Миються шпалери Інноваційні миються шпалери — все придатне стінне покриття для кухні, передній і туалету. Вони володіють міцністю, непоганий зносостійкістю і широкою колірною палітрою.

Детальніше: Миються шпалери

Фольговані шпалери Arte Metallics Arte Metallics складаються з трьох шарів. Основа являє собою так звану микрокапиллярную папір, спеціально розроблену на замовлення дизайнерського бюро Arte.

Детальніше: Фольговані шпалери Arte Metallics