Укладання керамічної плитки в туалеті Керамічна плитка, яка стійка до впливу води, легко миється і не ковзає - добре підходить для того, щоб нею покрити поверхню підлоги в туалеті. Вона проста і для монтажу, дозволяє провести укладання своїми руками.

Перш за все, поверхня підлоги в туалеті вирівнюється шляхом забивання всіх вибоїн, нерівностей з використанням спеціального розчину. Бажано покласти на поверхню підлоги шар гідроізоляційної прошарку.

Для укладання плитки потрібно зняття дверних косяків і плінтусів, а також продумування зручного розташування керамічної плитки на підлозі. Визначивши середини довгої і короткої стін туалету, проводять лінії під прямим кутом, які будуть орієнтиром для укладання плитки. Продумування кращого розташування плиток дозволить уникнути її максимального обрізання при укладанні.

Центр приміщення, який визначився під час проведення лінії, є і початком для укладання плитки. Заздалегідь підготовлений спеціальний клей наноситься на поверхню підлоги зубчастим шпателем. Тільки тепер необхідно взяти плитку і дуже щільно притиснути до поверхні підлоги. Для правильного викладання плитки рекомендують орієнтуватися на розмітку і застосовувати спеціальні пластмасові хрестики для поділу плитки.

Найкраще викласти плиткою спочатку одну половину приміщення, після чого можна перейти до іншої його частини. При цьому можна вирівнювати рівень плитки, якщо в цьому є необхідність, за рахунок збільшення шару клею на поверхні підлоги.

Укладання керамічної плитки в туалеті
Для завершення укладання потрібно зробити обрізання плитки. Це легко зробити, використовуючи плиткоріз або спеціальну пилку. Плиткоріз дозволяє заздалегідь виставити на ньому розміри плитки для відрізання її по прямій лінії, а з допомогою пилки добре виконуються розрізи на плитці у вигляді геометричних фігур.

Перешкоди на підлозі в туалеті у вигляді підстави унітазу і різних комунікацій зажадають більш тонкої підгонки плитки за малюнком з використанням спеціального інструменту. Але всі розрізи, які виконуються на плитці, необхідно шліфувати, застосовуючи диск, де є алмазне напилення.

Після того, як плитка укладена, необхідно її поверхня прогрунтувати. Для закладення щілин готується затірка, яку акуратно скребком поміщають у всі щілини плитки. Її надлишки видаляють за допомогою губки, змоченої у воді, а полірують покладену плитку ганчіркою, яка повинна бути з м'якої тканини і сухий.