Настінна і підлогова шкіряна плитка На даний момент не можна сказати, що на вітчизняному ринку є нестача в будівельних і оздоблювальних матеріалах, навіть навпаки, їх зараз у надлишку, що природно для одних людей добре, а для інших погано.

Матеріалів стільки, що й не кожен професійний будівельник знає про існування якихось із них.

Як приклад можна привести шкіряну плитку, яка, до речі, проводиться вже не перший рік. Причому така плитка може мати абсолютно дві різні конструкції, одна призначена для www.postroil.com, а інша для облицювання стін.

Та шкіряна плитка яка використовується для організації www.postroil.com відрізняється своєю міцністю і зносостійкістю. ЇЇ конструкція складається з двох шарів. Перший, а якщо бути точніше нижній шар-це всім відомий керамограніт, про позитивні характеристики цього матеріалу говорити не має сенсу досить сказати, що він є кращим плитковим матеріалом на даний момент. Що стосується другого шару, то це теляча шкіра. Само собою шкіра оброблена спеціальними складами, які надають її разючу зносостійкість.

Настінна і підлогова шкіряна плитка
Шкіряна плитка настінна відрізняється від підлогової практично всім. По-перше, вона має не двох, а тришарову конструкцію. По-друге, крім телячої для її виробництва використовується також шкіра пітона і крокодила, а іноді і шкіра інших тварин. По-третє, ця плитка набагато слабкіше за характеристиками міцності і зносостійкості. А вся справа в її конструкції, яка призначена спеціально для стін.

Нижній шар настінного шкіряного плитки це не керамограніт, а www.postroil.com середній шар це поролон, ну а зовнішній як вже зрозуміло це шкіра. Шкіра настінної плитки також обробляється спеціальними захисними засобами, які роблять її несприйнятливою для вологи і багатьох інших негативних середовищ.

Шкіряна плитка і не має значення, де вона буде на стіні або підлозі це справжній шик або навіть можна сказати серйозний удар по самолюбству гостей.