Як обробляються шви між плитками Приблизно через одну добу, після того, як відбудеться укладання плиткових матеріалів, можна робити затірку швів. Для цієї мети використовуються спеціальні розчини (затирання) потрібних відтінків або квітів.

На самому початку всі шви очищаються, щоб у них не залишалося ніяких сторонніх залишків. шви очищаються від залишків клею або розчину. Після цього береться затірка, і нею заповнюють всі шви, які є між плитками. Для цієї мети використовується шпатель невеликих розмірів з гуми або силікону. Але в будь-якому випадку вони повинні бути м'якими.

Через деякий час за допомогою губки видаляються непотрібні надлишки матеріалів. Після висихання розчину затірки – рекомендується промити площину і ще раз відшліфувати, перевіривши на наявність дефектів.

Як правильно оформляти стики

Щоб правильно оформити стики стін у ванній чи туалеті, а також примикання підлоги до стін – застосовується матеріал, що володіє високою герметичністю. Для цього непогано підходять герметики, мають антисептичні добавки. Бажано використовувати герметики та затирання відповідних кольорів.

Коли закладається плиткою ванна, то потрібно залишати вікна для відповідного доступу до сантехнічних аксесуарів.

Якщо розміщується над умивальником дзеркало, то для початку потрібно викладати настінні плитки і бордюр, залишивши простір, яке необхідно для розміщення дзеркала.

Після цього займаються герметизацією поверхонь, де дзеркало і стіна торкаються. Для цього застосовується силікон і подібні герметики. Іноді використовується такий склад, який називається «рідкі цвяхи». Але це в тому випадку, коли дзеркало приклеюється до плитки.

Всі роботи мають виконуватися якісно і без помилок, тоді облицювання ванної прослужить довгий час.