Лазерний далекомір Stanley TLM 165 Недавно з'явився на ринку, але вже встиг стати популярним у російських користувачів лазерний далекомір Stanley TLM 165 дозволяє з точністю до міліметра виміряти відстань і обсяг за лічені секунди.

Незаперечною перевагою цієї моделі є наявність функції Піфагора, що дає можливість проводити непрямі вимірювання.

Це означає, що кувалда.kz без проблем з'ясує відстань між декількома прихованими або важкодоступними точками, яке не можна заміряти звичайними способами. Непрямий розрахунок висоти/довжини проводиться автоматично за теоремою Піфагора. Ще однією з численних сильних сторін моделі Stanley TLM 165 є швидкість обчислень: їх результати практично миттєво виводяться на контрастний двухстрочныи дисплей з підсвічуванням.

У тих випадках, коли потрібно обчислити відстань між значно віддаленими один від одного крапками, на виручку прийде лазерний далекомір Stanley TLM 220L Кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю, цифровий видошукач і набір ексклюзивних функцій забезпечують високу точність одержуваних результатів. З допомогою цього приладу можна виконати обміри трапецій і кутів, а також провести непрямі вимірювання завдяки наявній тут функції Піфагора.

Завдяки своїм широким можливостям Stanley TLM 220i з мінімальною похибкою вирішить покладену на нього завдання навіть в умовах високої освітленості, наприклад в сонячну погоду, а яскравий лазерний маркер покаже користувачеві ту точку, відстань до якої вимірюється в даний момент. При нанесенні розмітки перед монтажем стін і перегородок, установкою підвісних стель, укладання плитки і т. п. фахівцями широко використовуються лазерні проектори площин.

Наприклад, лазерний промінь моделі Stanley SLL360 абсолютно точно разметит приміщення, сформувавши безперервну горизонтальну лінійну проекцію на 360° подібно ротаційним лазерів. У свою чергу, лінійна вертикальна проекція променя дозволяє формувати перехрещуються під прямим кутом лінії. Лазерний будівник площин SLL360 забезпечений системою автоматичного виставлення за рівнем, фіксатором маятникового компенсатора для безпечного транспортування і кронштейном для закріплення приладу на стіні.

Інша модель - лазерний будівник площин з лазерним схилом Stanley ХР180 формує дві перехресні лінійні проекції під кутом 90° на відстані 10 м, при цьому обертається на 180° головка дозволяє отримати проекцію променя від підлоги до стелі. Наявні тут чотири капсули рівня і три гвинти дозволять легко і швидко вирівняти пристрій по вертикалі і горизонталі для оптимізації використання приладу в різних положеннях.

Одним словом, високоякісна вимірювальна техніка Stanley - гарантія досягнення ідеальних результатів у будь-якій справі!