Вибираємо пластифікатор для тротуарної плитки Суміші на основі бетону володіють чудовими характеристиками міцності. Але іноді, потрібно додавати в них пластифікатор. Тут немає нічого принципового, властивості матеріалу не занижуються, просто, таким чином, можна домогтися деяких поліпшень.

Сайт tvoyaplitka.ru дає можливість, не виходячи з приміщення, замовити пластифікатор для тротуарної плитки. В першу чергу, пластифікатор прискорює процес твердіння бетону, знижує здатність до водопоглинання. Крім того, з матеріалом легше і зручніше працювати, він стає податливим і більш м'яким. А витримка високих температур, тільки додає йому значимість, при використанні в період різкого похолодання.

Виходить, що пластифікатор не тільки полегшує роботу з бетоном, але і продовжує термін служби готового виробу, захищаючи його впливу атмосферних опадів. Можна навіть заощадити: якщо раніше намешивали суміш, вона швидко схоплюються і доводилося багато викидати. Тепер за це не варто боятися, пластифікатор збільшує час твердіння, займатися будівництвом можна, не втрачаючи темпу. Його додають безпосередньо в рідку масу, ретельно перемішуючи. Щоб вибрати потрібний варіант пластифікатора, рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Вибираємо пластифікатор для тротуарної плитки
За класифікацією, він може бути призначений, як для теплих регіонів, так і в умовах суворих кліматичних зон. Матеріал випускається у вигляді порошку або вже готового сполучного речовини, залишиться лише додати його в потрібних пропорціях. За різними оцінками, потрібно приблизно 10-15% рідини від загального обсягу замішаного розчину. Характеристики температурного режиму відповідають тим, при яких відбувається формування www.postroil.com в першу чергу для тротуарної плитки. Змішується пластифікатор в сухий залишок або безпосередньо заливається в бетонозмішувач. У другому випадку, можна добитися рівномірного розподілу, тоді і якості зв'язки в рази підвищуються.

Щоб зрозуміти, для чого він потрібен в тротуарної плитки, варто лише оцінити, скільки людей на ній будуть переміщатися. Вага номінального навантаження, просто не піддається підрахункам, тому важливо, щоб вона могла витримувати великий потік людської міграції. Спираючись на функціональні характеристики пластифікатора, можна створювати міцні конструкції тротуарних пішохідних доріжок. Вони прослужать довше і заощадять кошти, на випадок заміни. Компанії, що випускають такі суміші, орієнтують виробництво на якість і прирівнювання до вимог технологічних регламентів.