Підбираємо плитку для маленької ванної кімнати Ванна кімната, безперечно, займає важливе місце в житті будь-якої людини. З цього приміщення починається ранок і вечір закінчується. Більшість людей мають невеликі квартири і ванна у них, відповідно, маленька, часто суміщена з туалетом.

Але навіть таке приміщення можна зробити набагато просторіше, якщо замінити громіздку ванну душовою кабіною, зробити вбудовані шафки і правильно підібрати оздоблювальну плитку.

Підбираємо плитку для ванної кімнати

• Перше, що потрібно зробити, це підібрати колір для приміщення. Для цього варто звернути увагу на поради дизайнерів. Вони вважають, що маленьке приміщення повинно бути тільки світлих відтінків. Пов'язано це з тим, що темні кольори зменшують простір. Також слід відмовитися від шаблонів – не варто обробляти верхню частину стіни світлою плиткою, а нижню темною, розділяючи їх бордюром. Виглядає це старомодно.

• Якщо ви хочете додати яскравих фарб, то кольори можна комбінувати. Наприклад, фісташковий колір добре поєднується з лавандовим, а рожевий з бежевим.

• Щоб світла в приміщення було більше, вибирайте глянсову плитку. Вона добре відображає штучне світло і візуально розширює простір.

• Також можна замінити частину дзеркальної плитки. Тільки не варто занадто захоплюватися. Зробіть точкову заміну або викладіть дзеркальною плиткою ту частину стіни, на якій розміщений умивальник.

• Плитку з великими принтами краще не використовувати. Краще використовуйте бордюр з дрібним малюнком або мозаїчну плитку. Також відмовтеся від великих картин, так як вони не будуть виглядати в маленькому приміщенні.

• Вибирайте плитку середніх розмірів або маленьку.

• При наявності низьких стель, потрібно використовувати вертикальну плитку, вона зробить стеля візуально вище. Горизонтальна ж плитка робить простір ширше.

Вибираючи плитку, враховуйте не тільки висоту стель і ширину ванної кімнати, також не забувайте про особливості інтер'єру.