Невські фарби Ультратекс Стандарт Перша продукція під торговою маркою «Невські фарби» побачила світ у 2000 році. Зараз випускає підприємство має цех синтезу лаку, в якому встановлено п'ять реакторів сумарною ємністю 37,7 куб.

м. У місяць цех здатний випустити 1800 т лаку ПФ-060 - основного компонента алкідних лакофарбових матеріалів. Виробництво обладнане імпортними лініями, крім того, широко використовуються імпортні компоненти і добавки.

Крім «Ультратекс Стандарт», в лінійці антисептиків присутній не утворює поверхневої плівки «Ультратекс Грунт», що відрізняється більшою поглинається, і «Ультратекс Санітар» -дезінфікуюча рідина для всіх видів будівельних матеріалів (бетону, цегли, плитки, деревини).

ВЛАСТИВОСТІ: на виготовлення кошти йде алкідна смола власного виробництва. Глибоке проникнення антисептика в пори деревини відчутно подовжує термін захисту від біопоразок. У список «хвороб» включені фарбувальні і цвілеві гриби, гнилі, а також древоточащие комахи.

Причому склад має не тільки профілактичним і декоруючих, але й «лікує» дією - у всякому разі, він в змозі впоратися з незначними вогнищами плісняви або «синяви». Звичайно, якщо в конструкції завелися жуки, то тут вже треба шукати спеціалізовані отрути.

«Ультратекс Стандарт» захищає основу від руйнівного впливу атмосферних впливів опадів і ультрафіолетового випромінювання. При нанесенні в два шари він утворює досить щільну лакову плівку, вигідно підкреслює текстуру деревини. Наносять на суху, чисту основу.

Засіб грунтовно перемішують і наносять в один-два шари пензлем або зануренням з проміжним сушінням близько 40 хвилин. Особливу увагу звертають на торці - їх просочують до насичення. Для забезпечення надійного захисту від комах необхідно як мінімум два шари матеріалу; ефект можна підсилити, попередньо обробивши підстава вбирним «Ультратекс Грунт».

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ: містить органічні розчинники і різні біоцидні добавки, тому не варто допускати потрапляння крапель на рослини. Тару і залишки утилізують так, щоб вміст не випадково опинилося у воді або в компостній купі.

Запобіжні ЗАХОДИ: продукт вогненебезпечний. Працювати слід на відкритому повітрі або в помещениис хорошою вентиляцією при температурі близько +20? Цельсія.

За матеріалами журналу "Споживач. Все для будівництва і ремонту"