Архикамень сучасний оздоблювальний матеріал для внутрішньої обробки За допомогою нього можна надати оригінальний і неповторний вигляд інтер'єру квартири, будинку, ресторану та готелю.

Особливо модним напрямком в ремонті стало створення ефекту «під старовину», який являє собою подряпану, облуплену і штучної стару поверхню, чудово поєднується з такими матеріалами, як метал і дерево.

Самим яскравим прикладом застосування декоративного каменю для оздоблення є стиль арт-деко, який обожнюють багато дизайнери. В цьому стилі відмінно поєднуються східні нотки, сучасність і колорит старовини, який архикамнем.

Застосування каменю для внутрішньої обробки налічує вже не одне тисячоліття, але свою популярність не втрачає. Тільки натуральний камінь замінився на штучний, завдяки фактурі якого теж можна додати приміщенню природний і реалістичний вигляд.

Переваги

Основними перевагами цього виду оздоблювального матеріалу є:

1. маленький вагу, що значно полегшує процес монтажу і зменшує навантаження на несучі перекриття будівлі;

2. плитки цього матеріалу однакового розміру, кольору і фактури, що теж робить монтаж легким, так як їх не треба буде підганяти один до одного як шматки натурального каменю. Тому кладка з архикамня буде виглядати монолітною і більш естетичною;

Архикамень сучасний оздоблювальний матеріал для внутрішньої обробки
Архикамень сучасний оздоблювальний матеріал для внутрішньої обробки

3. водостійкість, що дає можливість для облицювання стін у кімнатах з підвищеною вологістю;

4. висока стійкість до механічного впливу;

5. стійкість до перепадів температури і дії сонячних променів;

6. тривалий термін експлуатації;

7. широкий вибір фактур і забарвлень, що дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї.

Властивості архикамня

Архикамень – екологічно чистий матеріал, абсолютно безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища. Він досить простий у догляді, так не вбирає в себе вологу і бруд. Досить буде протирати його губкою, змоченою у воді або із застосуванням звичайних засобів побутової хімії.

Архикамень сучасний оздоблювальний матеріал для внутрішньої обробки
Штучний камінь підходить практично для будь-якого стилю інтер'єру: ампір, грайливий рококо, сучасний хай-тек. Додати приміщенню вид середньовічного лицарського замку допоможе камінь з фактурою «під старовину». Головне створити правильно поєднання вибраного кольору і фактури з іншими оздоблювальними матеріалами і меблями.