З чого починати ремонт Як підготуватися до ремонту, щоб роками не жити на валізах, збираючи на відсутні матеріали гроші? Для початку слід визначитися, який вам необхідний ремонт: євроремонт, капітальний або косметичний.

До роботи косметичного ремонту входить заміна шпалер, фарбування стелі і дрібні ремонтні роботи.

Для оформлення вікон можна www.dom.by і додати кімнаті елегантне і багате втілення. Кожен дизайнер знає, що велике значення мають тканини, які використовуються як для штор, так і для м'яких меблів. Вони здатні в корені змінити зовнішній вигляд простору, де використовуються.

З чого починати ремонт
Його затівають, коли хочеться оновити інтер'єр в квартирі. Якщо ремонт капітальний, тоді передбачається заміна дверних та віконних конструкцій, сантехніки, облицювання нової плитки, заміна підлоги та електропроводки. Після такого ремонту, про нього можна забути на 15 років. Євроремонт – це капітальний ремонт по всім євростандартам. У ньому використовуються якісні будівельні матеріали.

Перед початком робіт спробуйте намалювати вашу майбутню квартиру в деталях. Можна використовувати найпростіший начерк – головне, щоб він вам допоміг розібратися з бажаним і дійсним. Далі зробіть виміри всієї квартири і всі дані запишіть.

При покупці будівельних матеріалів витрачається зазвичай більше, ніж планувалося. Щоб звести до мінімуму всі несподіванки слід скласти конкретний список. Важливим етапом є складання повної кошторису вартості робіт. Завдяки їй можна розрахувати конкретні терміни виконання робіт і необхідну суму на ремонт.