Якщо вам необхідно швидко приготувати якісний будівельний розчин, виключаючи ймовірність помилок, зверніть увагу на цю пропозицію. У нас ви можете купити сухі будівельні суміші оптом від виробника з доставкою по Росії. Йдеться про вже готові до застосування склади, які залишається тільки розвести з водою у зазначеній на упаковці пропорції. Після цього відразу можна приступати до виконання робіт.

Если вас интересует газоблок, стоит заглянуть на этот сайт alex-group.com.ua тут вы найдете газоблок отличного качества и по доступной цене.

Продукція пропонується в каталозі в декількох варіантах, кожен з яких має свої особливості використання:

  • МалюнакМ150 - це універсальна цементна суміш, яка може застосовуватися для широкого кола робіт. З її допомогою проводиться вирівнювання і штукатурення стін, ремонт пошкоджених поверхонь, кладка цегли і газоблоків. Склад характеризується повною екологічною безпекою, після застигання стає стійким до підвищеної вологості, низьких температур, впливу хімічних речовин. Додатковою перевагою матеріалу вважається його простота в застосуванні, не вимагає від працівника особливих навичок,
  • М200 - цементно-піщана суміш, яка розрахована на застосування для кладки цегли, блоків та інших дрібноштучних елементів. Також з її допомогою зводяться такі важливі конструкції, як фундамент. У будь-якому випадку, після застигання розчин буде характеризуватися високими показниками міцності і стійкістю до впливу зовнішніх факторів. Спосіб приготування зазначений на упаковці. На кожні 10 кг сухої суміші вам буде потрібно додавати близько 1,8-1,9 літрів води. Будьте уважні! Вода повинна бути чистою, не містити домішок масел і інших технічних рідин, а також механічних вкраплень,
  • М300 - самовиравнівающаяся суміш, що відрізняється мінімальним терміном затвердіння. Вона використовується при вирівнюванні підлог, заливці фундаменту і спеціальних майданчиків. Також її можна застосовувати для кладки цегли, блоків та інших елементів, для скріплення залізобетонних конструкцій. Завдяки ретельно розробленим складом, застиглий розчин буде стійким до підвищеної вологості, корозії, перепадів температур. Показники міцності досягають максимальних відміток.

Ми гарантуємо найвигідніші оптові ціни на сухі будівельні суміші в Москві, тому незалежно від вибору, ви зможете зробити вдале придбання. Продукція має зручну фасовку, продається в мішках по 40 і 50 кг. Так ви зможете точно розрахувати необхідний обсяг матеріалу і придбати таке його кількість, щоб мінімізувати залишки.

Будьте уважні! До зберігання сухих сумішей важливо підійти з особливою відповідальністю, якщо їх застосування поки не планується. У приміщенні повинно бути сухо. Волога негативно позначається на якості складу, а якщо попадає під упаковку, робить продукт непридатним до подальшого застосування. Слідкуйте за збереженням цілісності тари.

умови покупок

Якщо говорити про вигоду співпраці, тут не може бути жодних сумнівів. Нашою компанією вже більше 15 років здійснюється оптовий продаж сухих будівельних сумішей за низькими цінами, завдяки чому є підтвердження виправданості партнерства - численні відгуки клієнтів.

Крім прийнятною цінової політики, ми пропонуємо широкий асортимент продукції, де ви можете підібрати товар від вітчизняного або зарубіжного виробника. У каталозі представлені матеріали, що реалізуються під найпопулярнішими торговельними марками. Найдемократичнішою виявиться ціна на сухі будівельні суміші від московського виробника. Але, інші позиції також гідні вашої уваги.