Внутрішнє оздоблення дерев'яної лазні Якщо ви є власником з нуля придбаного зрубу лазні, то у вас попереду нелегкий вибір який зробити її зовнішню і, звичайно, внутрішню обробку. Для успішної обробки зрубу лазні ви цілком можете обійтися нескладними порадами, наведеними далі, таким чином вам вдасться зберегти свій унікальний смак і стиль, і не доведеться замовляти дорогих робітників, результат роботи яких цілком може виявитися незадовільним.

Отже, у вас з'явився зруб лазні.

Купуючи квартири на sotstown.org.ua можна бути упевненими, що будинок побудований якісно. Безумовно, варто приділити чимало уваги матеріалом з якого був виготовлений ваш зруб, звичайно, це варто продумати заздалегідь, від цього багато в чому буде залежати необхідність та види внутрішньої і безсумнівно, зовнішнього оздоблення зрубу вашої лазні.

Буде дуже хороша для зрубу дерев'яної лазні деревина, зроблена з осики, за її унікальних якостей після висихання, міцності її згодом можна позаздрити, але незважаючи на це останнім часом її рідко використовують через її якості темніти з часом, таке не всім до смаку. Варто також враховувати, що клоччя повинна бути обов'язково з природних матеріалів. В якості обробки зазвичай використовується або обшивальні дошки з дерева або звичайний вініловий сайдинг.

Таким чином, від вибору обшивки буде залежати зовнішній вигляд вашої закінченою лазні, так що варто проявити себе, тут ви не прогадаєте і зовнішній вигляд лазні буде радувати вас довгі-довгі роки. Попередньо необхідно покрити стіни гідроізоляцією, потім необхідно приступити до обшивки. Часто використовується липа, вільха, кедр, африканське дерево абаш, модрина.

Внутрішнє оздоблення дерев'яної лазні
Липа легка і набуває незвичайну міцність, правда після висихання, не міняє колір в процесі експлуатації, має приємний запах. Вільха в принципі схожа з липою, відрізняється лише різновидом колірної гами. Все частіше стало вживатися червоний кедр, так це дорогий матеріал, але результат того вартий, ваша лазня стане воістину унікальною. Абаш набуває все більш високу популярність з-за унікальної пористої поверхні. Модрина також незвичайно гарна, найменше схильна до гниття.

Для покриття підлоги зазвичай застосовується або дерев'яну підлогу або керамічна плитка. Безумовно у бані до місця оздоблення деревом з естетичних міркувань і по практичним, зносостійким. Пол, покритий деревиною, якою б не було породи і властивості, як правило, нічим не покривають понад, з-за цього він залишається екологічно чистим, натуральним, як втім і інші елементи зрубу дерев'яної лазні.

А ось при використанні керамічної плитки варто додатково покласти на підлогу дерев'яні решітки для мінімізації ризику травматичних ситуацій через слизьке покриття кераміки.

Вибір кераміки на даний час на ринках товарів надзвичайно різноманітний, ви безсумнівно зможете створити щось дивовижне, до того ж матеріали оздоблення самої плитки також різноманітні і цілком можна створити підлога не ковзний, або вибрати в якості оздоблення натуральний або штучний камінь. Безумовно ваша лазня вийде унікальною при підході до цієї нелегкої справи з любов'ю і душею. Одним словом, вибір за вами!