Обробка російської лазні своїми руками Кожна людина просто мріє попаритися в російській лазні, похлестать віником і розслабитися в задоволення. У лазні можна побути самому, з сім'єю або провести час з друзями.

Зняти стрес, відпочити від роботи і щоденних проблем.

Можна використовувати також і пилорами рамні, які встигли завоювати довіру покупців. Щоб позитивний похід в лазню не був зіпсований, необхідно підійти до обробки уважно і серйозно. Правильність обробки залежить від вибору і якості матеріалу, для внутрішньої обробки не варто економити. Готова лазня це висока температура і вологість в момент використання. Не всі будівельні матеріали зможуть витримати таке навантаження.

Для парилки потрібні безумовно стійкі матеріали, які не доведеться міняти через три місяці користування функціонуючої лазнею. Усередині лазні використовуються екологічно чисті матеріали, які не будуть випаровувати при нагріванні шкідливих речовин. Від них не повинно виходити запаху, щоб знаходження людей не було скрутним. Середовище в лазні досить агресивна, тому матеріали повинні бути стійкими до експлуатації. Деревина сорти осики, липи або вільхи самий оптимальний варіант. Дерево повинно бути сухим, воно підійде для обробки стін і стелі. Смоляні дерева не підходять для обшивки, так як виділяють смолу, а смола при нагріванні здатна викликати опік.

У парильні не бажано використовувати метали, тому виключіть металеві гачки, кріплення, вертушки, ручки та інші елементи. Метал нагрівається швидко і може стати причиною травм і опіків. Дерев'яні поверхні повинні бути відшліфовані, щоб не скалку, не використовуйте сучкуваті матеріали. На підлогу можна використовувати будь-який матеріал від керамічної плитки до звичайної дошки. Не варто забувати про властивості матеріалів, наприклад, плитка холодить, тому на неї зверху доведеться щось стелити. Перевагу підлог в парильні віддайте негорючих матеріалів.

Лавки, полиць теж роблять з дерева не смолянистий порід. Дошки зазвичай з'єднуються без використання цвяхів і шурупів. Для кріплень робляться дерев'яні шипи або виїмки з допомогою стамески. Офрам і меранті не будуть обпалювати тіло, і нагріватися при високій температурі. Якщо бюджет для лазні економний, то беріть осику, вона теж підійде. Подача світла в парну повинна бути безпечною, світильник має бути захищений від вологи і високої температури, ніяких відкритих ламп. Сам вимикач винесіть за межі парної, наприклад, туди, де одягаєтеся. Не робіть занадто яскраве світло, досить приглушених 40 ватт.