Інноваційні дизайнерські рішення в облаштуванні ванної За думкою більшості експертів, такий досить модний тренд сьогоднішнього дня, як досить простора ванна, буде залишатися неймовірно популярним ще кілька сезонів.

І це, природно, зовсім не випадково, адже переваги досить-таки великий душовий вже повною мірою встигли оцінити досить багато господарів квартир, преобразовавшие свої традиційно компактні ванні під впливом цієї модної тенденції.

Найбільш популярні рішення в облаштуванні «ного іміджу»

Сьогодні при облагороджуванні ванних зазвичай застосовується кілька різних напрямків, кожне з яких, природно, відрізняється своїм особливим підходом до застосування різних нетрадиційних матеріалів.

Так, наприклад, найбільш широкою популярністю сьогодні користується:
- Облаштування ванної за допомогою спеціальної художньої плитки;
- Застосування істинно природного каменю і деревних матеріалів;
- Створення оригінальних «живих» стін з особливих вологолюбних рослин;
- Облаштування спеціального кольорового освітлення за допомогою інноваційних світлодіодних ламп.

Порівняно новим, але вже досить-таки популярним рішенням, на даний момент вважається об'єднання душовою зі спальнею. Однак, при цьому, найбільш комфортну атмосферу для релаксації, звичайно ж, можна створити тільки виключно в повністю автономної ванною, оснащеної всілякими ультрамодними аксесуарами.

Підбір модних аксесуарів

Інноваційні дизайнерські рішення в облаштуванні ванної
Досить оригінальні шторки для ванни і душа, виконані у вигляді імітації бронзово-помаранчевої мозаїки, стануть чудовим доповненням для стін у ванній, реалізованих в досить популярних сірих відтінках. При цьому оснащення такий душовою спеціальним дзеркалом з вбудованою підсвічуванням, допоможе зробити її ще й максимально затишною. Правда дзеркало, в подібній ситуації, бажано підбирати тільки з обов'язковим наявністю спеціального вологостійкого покриття, яке буде не тільки перешкоджати його запотіванню, але і в значній мірі підвищить термін служби цього виробу.

Вибір найбільш оптимальної меблів

Досить серйозно заощадити простір у подібному приміщенні, можна за рахунок застосування спеціальної багаторівневої меблів. Крім цього, величезну допомогу в зоровому збільшення простору в душовій, також можуть мати і частково вмонтовані в стіни шафки і полиці. Досить оригінальним рішенням при облаштуванні ванних, також вважається і використання скляних меблів, декорованою всілякої вишуканою фурнітурою, яка здатна зробити абсолютно будь-яку душову максимально комфортною і привабливою.